Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

360° kraadi UV trükk

360° kraadi UV trükk

UV trükk on äärmiselt mitmekülgne ja laialdaselt kasutatav lahendus. Sellel on ka mitmeid alakategooriaid ning ühe variandina pakume 360° ringtrükki ehk digitaalset UV trükki silindrilistele toodetele. 360° ringtrükki võimaldav printer on täpselt nagu tavaline printer, ainult et toode, millele kujundus prinditakse, kinnitatakse vastavale alusele. Printeri rullikud töötavad sünkroonis trükipeadega, et objekti õigel hetkel keerata ning trükk õigele kohale kanda. Tulemuseks on 360° ringtrükk.

Nagu ikka, tehakse UV trükk kohe tasapinnale ning trükivärvi kuivatamiseks kasutatakse ultraviolettvalgust. Tänu digitrükile on tulemus kvaliteetne ning värvivalikul ei ole mingeid piiranguid. Disaini luues võib fantaasia lendu lasta ning saab olla kindel, et tulemuseks on ideaalne lahendus. UV trükivärvid aitavad kaasa erksate toonide ning kuuma-, vee- ja kulumiskindla tulemuse saavutamiseks.

Pastakad, pliiatsid, termosed, tuhatoosid, klaasid, kruusid ning mitmed teised väikesed meened on vaid osa valikust, kus 360° ringtrükk kasuks tuleb. Selle asemel et katta vaid äärmiselt väike osa toote kogupinnast soovitud disainiga, saab kasutada ringtrükki. Eeliseks on ka see, et nagu UV trüki puhul ikka, võib toode olla väga erinevatest materjalidest. 360° ringtrükk toimib ühtviisi hästi nii klaasi, puidu, plastiku kui ka paljude teiste materjalide peal.

Kuna ringtrükk, eriti kiire ja erksate värvidega ning rahakotisõbralikum lahendus, on pigem uuem, on 360° ringtrükk hästi populaarne valik meenetele, mis lähevad kingituseks, messidel jagamiseks või meenutuseks koostööpartneritele.

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.