Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Logoga meened

Kõigile meeldib saada kingitusi ning reklaamkingitused pole mingiks erandiks. Kui aga esmane elevus hajub, vaadatakse tähelepanelikumalt, mida siis kingiks ka saadi. Kõrge kvaliteediga ning silmapaistev toode loob positiivse meeleolu.

Loe edasi

Logoga sügis- ja talveriided Ovisionist

Me kõik võime unistada soojadest suveilmadest ja lõputust päikesest, ent reaalsus on teine. Üksjagu aastast möödub mitte sedavõrd soojade ilmadega. Ühel hetkel on suveriided kappi tallele pandud ning vaja on välja võtta sügis- ja talveriided: softshell jope, veekindel jakk ning mütsid-sallid-kindad.

Loe edasi

Reklaamkingitused jõuludeks

On viimane aeg võtta ette ja hakata mõtlema sellele, mida kinkida jõuludeks ettevõtte töötajatele ning partneritele. Logoga meened tunnustavad klienti ja töötajat ning on tänuks meeldiva suhte eest.

Võimalik, et sa küsid, kas üldse tasub kingitust teha. Nagunii seda ei kasutata ja kellelegi ei meeldi. Tegelikult on vastupidi. Hästi läbi mõeldud reklaamkingitused on alati omal kohal ja eriti osatakse seda hinnata olukorras, kus eelnev aasta on olnud pigem raskemat sorti. See on ka suurepäraseks viisiks, kuidas oma konkurentide seast silma paista.

Loe edasi

Sissekootud logoga saunalinad

Korralikud puuvillased saunalinad on üheks väga meeldivaks kingiks.

Loe edasi

Kuidas valida ärikingitusi aastal 2020?

Aastaks 2020 on väga palju muutunud. Ühe näitena seegi, et reklaamkingituste tootjad ning müüjad on kolinud Internetti. Traditsioonilised paberkataloogid müügiesindaja laua peal on oma tööd teinud üpris pikalt ning päris tublilt, ent nüüdseks on need ajalooks muutumas. Miks on selline muutus aga kliendi jaoks parim võimalik uudis?

Loe edasi

Trükiga näomask ei kao kuhugi

Vaid aastakese tagasi olid riidest näomaskid midagi, mida kandsid vaid kirurgid ning mõnede teiste väheste ametialade esindajad. Reisides olid korduvkasutatavad näomaskid märgatavad peamiselt Aasia riikides, kus maskide kandmine on laialt levinud. Nüüdseks on ajad muutunud. Riidest näomaskid on saanud igapäevaseks aksessuaariks üle kogu maailma. Mitmetes riikides on näomask ka seadusega nõutud, mistõttu on reisides vajalik omada rohkem kui ühte.

Loe edasi

DTG trükk – trükimaailma moodsaim lahendus

Tekstiilitrüki maailmas on viimaseks sõnaks DTG trükk ehk digitaalne print kangale. Digitrükk kangale lubab trükkida otse tootele. Ära võib unustada trükiraamid ning kuumpresskile, tänu millele on trükk kiirem ja soodsam. Samal ajal ei tee DTG trükk hinnaalandust kvaliteedis ega lõplikus tulemuses.

Loe edasi

Logoga vihmavarjud on praktiline kingitus nii klientidele kui töötajatele

Ettevõtte logoga vihmavari on lahe reklaamkingitus, mis pole veel liigselt kasutust leidnud. Tänu sellele on trükiga vihmavari paljude klientide jaoks uudne. Lisaks on logoga vihmavari väga universaalne. Vahet pole, kas klient asub Eestis, Saksamaal, USA-s või kuskil kaugemal, ühel või teisel hetkel tuleb halva ilmaga rindu pista. Korralik logoga vihmavari kulub siis ära.

Loe edasi

Miks ühendada trükk tekstiilile ja orgaanilised t särgid?

Keskkonnasäästlik lähenemine on muutumas levinumaks igas valdkonnas ning ka reklaamkingituste maailm ei jää kõrvale. Pole kahtlustki, et hästi läbimõeldud promokingid on ettevõttele kasulikud aga just nende rohkuse tõttu tasub mõelda, mil moel ühendada loodussõbralikkus ja reklaamkingid.

Loe edasi

Spordisärkide trükkimine – pakume kvaliteetset täislahendust

Spordimaailmas on mugav ja kehasõbralik riietus äärmiselt tähtis – spordimeeskonna särk, püksid, sokid ja kõik muu.

Loe edasi

Logoga rannatool – väliürituste populaarseim toode

Aina rohkem mõeldakse reklaamtoodete valimisel ka selle jätkusuutlikkusest. Asjade mitmekülgne kasutamine on üheks viisiks, kuidas hoida kokku kulusid, ruumi ning samas olla ka loodussõbralik. Üheks reklaamtooteks, mis aitab kõike eelnevalt saavutada on logoga rannatool.

Loe edasi

Trükiga torusallid võiks olla iga ettevõtte meenevalikus

Kõige paremad reklaamkingitused on korraliku kvaliteediga, lihtsalt kasutatavad ning muidugi suurepäraseks viisiks, kuidas oma ettevõtet laiemalt tutvustada. Torusall on üks selline põnev meene, mille reklaamkingituste varusse lisamist tasub igal juhul kaaluda.

Loe edasi