Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Miks ühendada trükk tekstiilile ja orgaanilised t särgid?

Keskkonnasäästlik lähenemine on muutumas levinumaks igas valdkonnas ning ka reklaamkingituste maailm ei jää kõrvale. Pole kahtlustki, et hästi läbimõeldud promokingid on ettevõttele kasulikud aga just nende rohkuse tõttu tasub mõelda, mil moel ühendada loodussõbralikkus ja reklaamkingid.

Loe edasi

Spordisärkide trükkimine – pakume kvaliteetset täislahendust

Spordimaailmas on mugav ja kehasõbralik riietus äärmiselt tähtis – spordimeeskonna särk, püksid, sokid ja kõik muu.

Loe edasi

Logoga rannatool – väliürituste populaarseim toode

Aina rohkem mõeldakse reklaamtoodete valimisel ka selle jätkusuutlikkusest. Asjade mitmekülgne kasutamine on üheks viisiks, kuidas hoida kokku kulusid, ruumi ning samas olla ka loodussõbralik. Üheks reklaamtooteks, mis aitab kõike eelnevalt saavutada on logoga rannatool.

Loe edasi

Trükiga torusallid võiks olla iga ettevõtte meenevalikus

Kõige paremad reklaamkingitused on korraliku kvaliteediga, lihtsalt kasutatavad ning muidugi suurepäraseks viisiks, kuidas oma ettevõtet laiemalt tutvustada. Torusall on üks selline põnev meene, mille reklaamkingituste varusse lisamist tasub igal juhul kaaluda.

Loe edasi

Trükiga padjad – miks ka mitte?!

Mõeldes promokingitustele siis esimesena tulevad pähe sellised tavapärased lahendused nagu pastapliiatsid ja t-särgid. Miks aga piirduda sellise tavalise tootega, kui võimalusi on rohkemgi? Mõtleme. Mis võiks olla hinna poolest soodne, ainulaadse välimusega aga samas ka saaja jaoks praktiline kingitus? Ettevõtte logoga padi on üks suurepärane variant.

Loe edasi

Kuidas säästa loodust korduvkasutatavate kohvitopsidega?

Meie elud koosnevad paljuski harjumustest ning rituaalidest. Üheks selliseks on ka kohvi või tee joomine. Mõni armastab päev läbi kohvi juua. Kohe kui üks tass lõpetatud, on aeg järgmiseks. Kui nüüd iga kord kasutada ühekordset topsi, kasvab kasutatud topside number päris kiiresti hirmuäratavalt suureks. Korduvkasutatav kohvitops aitab seda numbrit vähendada. Muidugi võib võtta ju suvalise kruusi, aga spetsiaalselt kuumade jookide tarbimiseks ning hoidmiseks mõeldud logoga kruus või logoga termos on parem valik.

Loe edasi

Keskkonnasõbralikud reklaamkingitused Ovisionist

Ei ole kahtlustki, et keskkonnasõbralikkus on moes. Tegu on ühe trendiga, mis on igati loodetavasti ei lähe kunagi moest välja. Igati tervitatav on ka soov selle trendiga kaasa minna ning endagi ettevõtet rohelisemaks muuta. Üheks viisiks, kuidas seda teha, on valida loodussõbralikud reklaamkingitused.

Loe edasi

Vali sportlik kingitus – UV trükk discgolfi ketastele

Sportlikkus ja aktiivne eluviis on kujunemas üha populaarsemaks. Selle mõju näeb ka ärikingituste maailmas. Üheks viisiks, kuidas jagada tervislikku eluviisi harrastamist, on ka ettevõtte meened selle nimel tööle panna. Ja see ei tähenda, et oleks vaja muretseda firma logoga rattaid või jooksujalanõusid. Hea mitmekülgne lahendus on hoopis pildiga või logoga discgolfi ketas.

Loe edasi

Trükiga roll-up bänner tuli selleks, et jääda

Kui sul ei ole siiani roll-up bännerit, on aeg see muretseda! Roll-up reklaam aitab luua ühtse esitlusruumi ning kui pead silmas teiste esitlusvahendite stiili ja värviga sobitumist, on kogu tulemus selline, mis meelitab kliente ja millel silm puhkab.

Loe edasi