Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Trükiga näomask ei kao kuhugi

Vaid aastakese tagasi olid riidest näomaskid midagi, mida kandsid vaid kirurgid ning mõnede teiste väheste ametialade esindajad. Reisides olid korduvkasutatavad näomaskid märgatavad peamiselt Aasia riikides, kus maskide kandmine on laialt levinud. Nüüdseks on ajad muutunud. Riidest näomaskid on saanud igapäevaseks aksessuaariks üle kogu maailma. Mitmetes riikides on näomask ka seadusega nõutud, mistõttu on reisides vajalik omada rohkem kui ühte.

Loe edasi

DTG trükk – trükimaailma moodsaim lahendus

Tekstiilitrüki maailmas on viimaseks sõnaks DTG trükk ehk digitaalne print kangale. Digitrükk kangale lubab trükkida otse tootele. Ära võib unustada trükiraamid ning kuumpresskile, tänu millele on trükk kiirem ja soodsam. Samal ajal ei tee DTG trükk hinnaalandust kvaliteedis ega lõplikus tulemuses.

Loe edasi

Logoga vihmavarjud on praktiline kingitus nii klientidele kui töötajatele

Ettevõtte logoga vihmavari on lahe reklaamkingitus, mis pole veel liigselt kasutust leidnud. Tänu sellele on trükiga vihmavari paljude klientide jaoks uudne. Lisaks on logoga vihmavari väga universaalne. Vahet pole, kas klient asub Eestis, Saksamaal, USA-s või kuskil kaugemal, ühel või teisel hetkel tuleb halva ilmaga rindu pista. Korralik logoga vihmavari kulub siis ära.

Loe edasi

Miks ühendada trükk tekstiilile ja orgaanilised t särgid?

Keskkonnasäästlik lähenemine on muutumas levinumaks igas valdkonnas ning ka reklaamkingituste maailm ei jää kõrvale. Pole kahtlustki, et hästi läbimõeldud promokingid on ettevõttele kasulikud aga just nende rohkuse tõttu tasub mõelda, mil moel ühendada loodussõbralikkus ja reklaamkingid.

Loe edasi

Spordisärkide trükkimine – pakume kvaliteetset täislahendust

Spordimaailmas on mugav ja kehasõbralik riietus äärmiselt tähtis – spordimeeskonna särk, püksid, sokid ja kõik muu.

Loe edasi

Logoga rannatool – väliürituste populaarseim toode

Aina rohkem mõeldakse reklaamtoodete valimisel ka selle jätkusuutlikkusest. Asjade mitmekülgne kasutamine on üheks viisiks, kuidas hoida kokku kulusid, ruumi ning samas olla ka loodussõbralik. Üheks reklaamtooteks, mis aitab kõike eelnevalt saavutada on logoga rannatool.

Loe edasi

Trükiga torusallid võiks olla iga ettevõtte meenevalikus

Kõige paremad reklaamkingitused on korraliku kvaliteediga, lihtsalt kasutatavad ning muidugi suurepäraseks viisiks, kuidas oma ettevõtet laiemalt tutvustada. Torusall on üks selline põnev meene, mille reklaamkingituste varusse lisamist tasub igal juhul kaaluda.

Loe edasi

Trükiga padjad – miks ka mitte?!

Mõeldes promokingitustele siis esimesena tulevad pähe sellised tavapärased lahendused nagu pastapliiatsid ja t-särgid. Miks aga piirduda sellise tavalise tootega, kui võimalusi on rohkemgi? Mõtleme. Mis võiks olla hinna poolest soodne, ainulaadse välimusega aga samas ka saaja jaoks praktiline kingitus? Ettevõtte logoga padi on üks suurepärane variant.

Loe edasi

Kuidas säästa loodust korduvkasutatavate kohvitopsidega?

Meie elud koosnevad paljuski harjumustest ning rituaalidest. Üheks selliseks on ka kohvi või tee joomine. Mõni armastab päev läbi kohvi juua. Kohe kui üks tass lõpetatud, on aeg järgmiseks. Kui nüüd iga kord kasutada ühekordset topsi, kasvab kasutatud topside number päris kiiresti hirmuäratavalt suureks. Korduvkasutatav kohvitops aitab seda numbrit vähendada. Muidugi võib võtta ju suvalise kruusi, aga spetsiaalselt kuumade jookide tarbimiseks ning hoidmiseks mõeldud logoga kruus või logoga termos on parem valik.

Loe edasi