Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Sissekootud logoga saunalinad

Kuidas valmib logoga rätik?

Väga levinud on saunalinadele tikkimine, ent meilt on ka võimalik tellida sissekootud logodega puuvillaseid saunalinasid, mis vastavad kõikidele su soovidele. Kas üks variant on parem kui teine? Logo tikkimisel võetakse juba valmis rannarätik ja tikitakse sellele soovitud disain. Kuna rätik on juba laos seismas, on vaja üksnes logo tikkida ehk tellimus valmib kiiresti.

Kudumine tähendab, et logo lisatakse rätikule valmimisprotsessis ehk kudumise ajal. Sissekootud logoga rätik tehakse vastavalt tellimusele. See pakub vabadust luua täpselt selline disain, nagu soovid. Kuna logo kootakse sisse, on see ülejäänud rätikuga samal tasapinnal. Lisaks on sissekootud logoga saunalina vastupidavam, kui tikitud logoga rannarätik.

Saunalinade kudumiseks kasutame 19. sajandil selle leiutaja prantslase Joseph-Marie Jacquard (eesti k. žakaar) järgi nime saanud sidustehnikat. Žakaar iseenesest tähendab reljeefse mustriga kangast. Selle saavutamiseks tõstetakse iga lõimelõnga eraldi ning tulemuseks on luksuslik, pehme ja äärmiselt vastupidav saunalina. Kuigi tehnika on pika ajalooga, kasutame žakaarkanga kudumiseks keeruka ülesehitusega tänapäevaseid kudumismasinad.

Kootud logo esimeseks sammuks on soovide paikapanemine

Sissekootud logo võib olla kogu saunalina ulatuses, rätiku keskel ning ühes või teises servas. Kõik see pannakse paika enne, kui kudumismasin üldse tööle hakkab. Kootud logo värvide valikuvõimalus sõltub kujundusest, ent reeglina jääb parim tulemus kahe erineva lõngaga.

Kõik algab muidugi ideest ja idee sobitamisest valitud tehnikaga. Kuigi kootud rätik pakub rohkelt võimalusi ja sellel on vähe piiranguid, on sellegipoolest vajalik veenduda kavandi sobivuses. Lisaks on vaja paika panna ka kasutatav lõnga tüüp ja värv ning rätiku tehnilised detailid nagu kaal ja suurus. Kui sa ei oska ise valida või pole kindel, mis oleks parim variant, anname hea meelega nõu.

Praktilise kingitusena on logoga saunalina kvaliteet tähtis. Õhuke rätik, mis juba mõne kasutuskorraga muutub koledaks nartsuks, mõjub ettevõtte mainele pigem kehvasti. Ja kuigi öeldakse, et igasugune reklaam on hea reklaam, tasuks halba reklaami võimaluse korral vältida. Seda aitab saavutada kvaliteetsete materjalide valik. Ovision garanteerib, et logoga rannarätik saab kootud vaid kõrge kvaliteediga puuvillaga. See tähendab ka korraliku lõpptoodet, mis ei valmista kellelegi pettumust.

Kui eeltöö on tehtud, on järgmiseks kudumisprogrammi loomine. Nimelt ei toimu sissekootud logodega saunalinade kudumine lõngakera ja varraste abil. Kootud logo saavutamiseks vajaliku töö teevad ära modernsed masinad. Kui masin on oma tööga lõpule jõudnud, kontrollib meie meeskond rätikud üle, voldib kokku ja siis jäävadki need kliendile saatmist ootama.

Logoga rätik on lihtne aga mõjuv
Mõnes mõttes on rannarätik lihtne kingitus. Samal ajal on see praktiline, vajalik ning seetõttu pole kellelgi midagi selle vastu. Logoga saunalina on üks nendest kinkidest, mis sobivad kõikidele. Tahaksid kinkida midagi kasulikku oma ettevõtte töötajatele? Kvaliteetset kingitust äripartneritele? Meeldejäävat promokinki uutele või pikaajalistele klientidele? Igal juhul võib vastuseks olla kootud rätik.

 

Sissekootud saunalinade minimaalne tellitav kogus on 100tk!

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.