Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Reklaamkingitused jõuludeks

Ärimeened on hea idee, ent millest alustada?

Eelarve paikapanek on vaid esimeseks sammuks. Oluline on määrata ka see, kellele kingitusi tehakse, kui palju on tooteid vaja, mis kuupäevaks ja mis laadi tooteid. Kuigi me räägime jõulukingitustest, ei tähenda see, et ilmtingimata peaks valituks osutuma jõuluteemalised ärikingitused. Lumehelveste mustriga rätikud või naeratava jõuluvanaga seinakell võib hetkes tunduda küll hea valikuna, ent paljud inimesed ei taha kasutada jõuluteemalisi asju, kui pühadehooaeg möödas. Selle asemel tasub valida ajatu firmakink ning kui on soov lisada pisut pühademeeleolu, saab selle saavutada kinkekoti või pakkepaberi abil.

Muidugi, ärimeened tulevad eesmärgiga levitada brändi ja turundada firmat. See ei tähenda, et kinkida võiks ükskõik mida, millele ettevõtte logo peale trükitud. Ajaga on trendid muutunud. Kui varem oli levinud teha kinke võimalikult paljudele, siis 2020. aasta trendiks on kinkida vähem, aga olulisematele klientidele ning seejuures kallemaid tooteid.

Varem oli firmakink keskmiselt hinnaga 5-10 eurot, nüüdsel ajal on aga eelarve 25-100 euro juures. Suurem eelarve tähendab muidugi võimalust valida kõrgema kvaliteediga tooteid. Ja selle üle on ka kingisaajad kordades rõõmsamad. Õigesti valitud promokingiga jääb ettevõte kingisaajale pikaks ajaks meelde. Meie valikus on palju kõrgkvaliteetseid tooteid.

Kellele on logoga meened mõeldud?

Kui valid kingitust ettevõtte töötajatele, tasub alati küsida, mille järgi nad vajadust tunnevad. Pastapliiatsi ning märkmiku komplekt on küll ilus ja teoorias kasulik, ent kui töötajate kogu elu on kolinud arvutitesse ja mobiilidesse, ei ole neil lihtsalt kohta. Äkki tunnevad töötajad puudust korduvkasutatavatest veepudelitest või mõnusast saunalinast? Ettevõtte sümboolikaga riietusesemed on ka väga levinud, ent siingi oleks hea asja uurida. Kapuutsiga pusa asemel võivad töötajad eelistada lukuga sviitrit, pikkade varrukatega pluusi asemel aga suvist õlapaeltega särki.

Äripartneritele kingitust valides tasub samamoodi mõelda sellele, mida nad reaalselt kasutaksid. Taskulamp on kasulikuks kingituseks töömeestele ja elamusmatkade läbiviijatele, ent mitte niiväga firma raamatupidamisel silma peal hoidvale ettevõttele. Arvutihiire või mõne muu spetsiifilise töövahendi kinkimise asemel võib parem valik olla universaalne akupank või juhtmevaba laadimisalus.

Trendikad ja sobivad ärikingitused
Järjest rohkem koguvad populaarsust innovaatilised reklaamkingitused ning nende võidukäik ei ole ka niipea lõppemas, sest nutiseadmete populaarsus aina kasvab. Mõned ärimeened on universaalsed, kus piisab kvaliteedile ja kaunile disainile rõhumisest ning need sobivad väga erinevatele inimestele. Sellised ärikingitused on igasugused söödavad kingitused – šokolaadid, kommi- ja snäkikomplektid. Kasutamist leiavad ka logoga meened nagu soojad pleedid ja kohevad saunalinad ning nutikingitused nagu akupangad või privaatsust tagav kate veebikaamerale.

Kvaliteetset kinki kasutatakse ise ja soovitatakse julgelt sõpradele või omakorda, töötajatele ning äripartneritele. Tänu sellele võib ettevõtte üks lihtne jõuludeks kingitud firmakink jõuda kordades kaugemale, kui ettevõte ise oma jõududega suudaks. Kingisaajat rõõmustava jõulukingi valimiseks võib kuluda küll üksjagu aega, ent see tasub igal juhul ära.

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.