Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Kõigile meeldib saada kingitusi ning reklaamkingitused pole mingiks erandiks. Kui aga esmane elevus hajub, vaadatakse tähelepanelikumalt, mida siis kingiks ka saadi. Kõrge kvaliteediga ning silmapaistev toode loob positiivse meeleolu.

Ettevõtte jaoks on reklaamkingitused tähtsal kohal. Tegu on praktilise ja levinud viisiga, kuidas levitada oma brändi, tänada olemasolevaid kliente ning luua uusi suhteid. Igal meenel pole muidugi sama mõju. Parima tulemuse aitavad saavutada ärikingitused, mis on atraktiivse välimusega, kingisaajale kasulikud ning reklaamivad selgelt ühte ettevõtet.

Kuidas valida logoga meened?

Logoga meened võivad tähendada põhimõtteliselt kõike. Kuigi särgid, pastapliiatsid ning nokamütsid on enimlevinud, siis tegelikult on igale asjale mingil moel võimalik lisada ettevõtte logo. Lai valik võib samas ka segadusse ajada. Võimalusi on lihtsalt nii palju! Otsuse tegemise aitab kergemaks teha see, kui pidada kingi valimisel meeles paari aspekti:

  • Mis alal ettevõte tegutseb?
  • Kas on mingi toode, mis sobib sellega ideaalselt?
  • Mis sõnumit peaks kingitus kandma? Kas see kannab meie väärtuseid?
  • Milline kingitus oleks kingisaajale kasulik?

Reklaamkingitused ei pea tähendama vaid trükitud logo. Brändi saab rõhutada ka värvivaliku või isegi näiteks meene kujuga! Autokujuline võtmehoidja autoremonditöökojale? Retseptiga kohvikruus toitlustusfirmale? Selline laiem lähenemine tähendab, et kui ka logo peaks ära kuluma, on toode sedavõrd eristuv, et inimene seostab seda endiselt kindla ettevõttega.

Tuleme hea meelega appi, kui on vaja otsustada, millised ärikingitused võiksid sihtrühma ning ettevõtet silmas pidades olla parimaks valikuks.

Ärikingitused, mis toimivad
Suure hulga toodete seast saab välja tuua ka need, millel on pikk ajalugu ning mis on alati osutunud heaks valikuks:

  • Pastapliiatsid – jah, telefone ning arvuteid kasutatakse üha rohkem, ent mingil hetkel on vaja ka reaalset kirjutusvahendit. Pastapliiatseid võib täiendada väikese märkmeplokiga või eksklusiivse märkmikuga.
  • Tassid – kvaliteetsed tassid on ajatud. Kui tahad pakkuda natuke rohkemat, võib valida lusika ja tassi komplekti või täita tassi näiteks kommidega.
  • Veepudelid ning termosed – tasside kõrval on uuteks tulijateks veepudelid ja termosed. Korduvkasutatavad ning loodussõbralikud alternatiivid, millele on võimalik lisada ettevõtte logo aga ka suuremat pinda nõudev disain.
  • Elektroonika – see ei tähenda arvutit ega telefone. Väikesed aksessuaarid nagu mälupulgad, akupangad ning juhtmevabad kõlarid on võrdlemisi soodsad, ent praktilised lahendused, millele saab lisada ettevõtte logo või ka näiteks veebilehe aadressi.

Tõsi, alati ei ole vaja osta eraldi toodet. Kas ehk on firma enda valikus mõni toode, mida saaks kasutada ka reklaamkingitusena? Kui jah, siis me pakume ka võimalust lisada logo sinu enda tootele. Üks, kaks, kolm ning ongi lahendus olemas! Kui sul on mõni ärikingituse idee, mida sa meie veebilehel ei näe, võta meiega ühendust. Kindlasti saame idee reaalsuseks teha!

Reklaamkingitused on asendamatud
Pole ettevõtet, mille turundusstrateegiasse ei kuuluks vähemalt paar erinevat logoga meenet. Reklaamkingitused, mis on valitud ning valmistatud hästi, on kasutusel tunduvalt pikemalt, kui algselt eeldatud. Kui sellele on lisatud ettevõtte logo, mis ei kulu ega kao kuskile, jätkub ka reklaamimine.

Igal juhul tasuks rõhuda kvaliteedile, mitte kvantiteedile. Palju asju tundub küll võimas lähenemine, ent kui ärikingitused on halvasti valmistatud, ei aita need sugugi kaasa brändi promomisele. Kvaliteetsed logoga meened on garanteeritud viisiks, kuidas luua positiivne ning pikaks ajaks meeldejääv kliendikogemus. Rohkem kui kolmveerand inimestest mäletab reklaamtootele lisatud logo ning sõnumit. Just see on võtmeks, et aidata kaasa brändilojaalsuse kasvule. Ja seda nii töötajate, klientide kui äripartnerite seas.

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.