Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Logoga vihmavarjud on praktiline kingitus nii klientidele kui töötajatele

Ettevõtte logoga vihmavari on lahe reklaamkingitus, mis pole veel liigselt kasutust leidnud. Tänu sellele on trükiga vihmavari paljude klientide jaoks uudne. Lisaks on logoga vihmavari väga universaalne. Vahet pole, kas klient asub Eestis, Saksamaal, USA-s või kuskil kaugemal, ühel või teisel hetkel tuleb halva ilmaga rindu pista. Korralik logoga vihmavari kulub siis ära.

Vali parim trükiga vihmavari ja kvaliteetne vihmavarjude trükk

Vihmavarjude trükk on valikurohke. Värviskaala on lai, nii et saab valida just endale meeldivaimad toonid. Ettevõtte logoga vihmavari ja seda kattev disain võib olla täpselt nii suur – võttes enda alla vihmavarju iga paneeli – või nii väike – pisike kiri vihmavarju servas – kui soovid.

 

Ovisioni pakutav vihmavarjude trükk lubab ühe variandina kasutada helkurtükki. Selliselt on jalutajad näha ka pimedatel sügis- ja talveõhtutel. Helkurtrükki võib kasutada vihmavarju äärisel, ent meie soovitame valida selline logoga vihmavari, kus logo on tehtud helkurtrükis. Kui muidu jääks ettevõtte logoga vihmavari hämaras ning pimedas varju, siis helkurtrükk paneb logo sõna otseses mõttes särama.

Nagu teiste reklaamkingituste puhul peab trükiga vihmavari olema kvaliteetne. Promokingitused, mis lagunevad hetkega, mõjuvad negatiivselt ja nendest tasuks kaugele hoida. Pigem investeerida rohkem aga saada toode, mida võib uhkusega jagada nii oma klientidele, äripartneritele, töötajatele kui miks mitte messil lisada oma pakutavasse ka vihmavarjude müük! Kvaliteetne vihmavari ei tähenda tingimata, et kogu reklaamieelarve kulu ongi vihmavarjude trükk. Ovision aitab leida parima kvaliteedi ning hinna suhte.

Kes soovib, et ettevõtte logoga vihmavari oleks erilisem, siis Ovisioni lehel on olemas alakategooria vihmavarjude müük eri variantidega: tavalise käepideme asemel LED valgustusega käepide; trükiga vihmavari, mille käepide ja vars on puidust või isegi logoga vihmavari, millel on lisa õhutusavad! Võimalik on soetada nii täisautomaatselt kui poolautomaatselt avanev trükiga vihmavari, teha vihmavarjude trükk suuremale või väiksemale, ringikujulisele või ruudukujulisele vihmavarjule.

 

Vihmavarjude müük või kingituseks jagamine – ettevõtte logoga vihmavari jääb kasutajatele meelde

Logoga vihmavari ei pruugi kasutust leida vaid halva ilmaga. Inimesed on üha teadlikumad päikese põhjustatud probleemidest. Kauni disainiga ja ettevõtte logoga vihmavari võib muutuda hoopis päikesevarjuks ning aidata päikselisel päeval end kaitsta ja varju pakkuda.

Vihmavarju kinkimine ei aita mitte vaid firmat reklaamida, vaid näitab kingisaajale, et sinu ettevõte hoolib neist ning on huvitatud sellest, et kingitus ei oleks ruumiraiskaja, vaid reaalses elus kasulik. Trükiga vihmavari on tarbeese, mille kinkimine on alati omal kohal. Vahet pole kuidas maailm areneb, kui palju meie tööelust kolib internetti ja arvutitesse, ühel hetkel on halb ilm kohal ning siis on logoga vihmavari asendamatu. Korralik trükiga vihmavari on kasutuses kauem, kui oskad arvata.

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.