Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Logoga sügis- ja talveriided Ovisionist

Me kõik võime unistada soojadest suveilmadest ja lõputust päikesest, ent reaalsus on teine. Üksjagu aastast möödub mitte sedavõrd soojade ilmadega. Ühel hetkel on suveriided kappi tallele pandud ning vaja on välja võtta sügis- ja talveriided: softshell jope, veekindel jakk ning mütsid-sallid-kindad.

Ammu on selgeks saanud, et riided on populaarseks promokingiks ühtaegu nii ettevõtte endi töötajatele kui ka äripartneritele ja klientidele. Tõsi on aga ka see, et kiputakse eelistama suviseid riideid – t-särgid, nokamütsid ning topid. Lisaks neile on meie valikus aga ka palju talveriideid, millele on võimalik trükkida logo ning selliselt saab ettevõtte brändiga riideesemeid kanda läbi aasta.

Softshell logoga talveriided sobivad ka jahedamasse ilma

Suviseid riideid ei ole päris üks ühele võimalik talvistes oludes kasutada. Õnneks piisab mõned lihtsast muudatusest ja ongi lahendus olemas. Näiteks võib tavalise t-särgiga talvisel ajal külm hakata. Alternatiiviks on pikkade varrukatega t-särk või logoga pusad. Sobiliku disainiga toote leiab ühtviisi meestele, naistele aga ka lastele. Sellele on vaja trükkida üksnes silmapaistev kujundus ning ongi suurepärane kingitus olemas.

Ka vestid on hinnatud meened. Veste saab kasutada õues, kandes selle all pikkade varrukatega pluusi. Ning kui jopesid on siseruumides keeruline kanda, siis vestid on heaks valikuks kontori- ja laotöötajatele. Lisaks on need hinnatud riideesemeks ka teistel aastaaegadel, kui väljas on oodatust jahedam.

Talviste riietusesemetena lähevad arvesse ka aksessuaarid, millele saab lisada ettevõtte logo või kasutada ettevõtte tunnusvärve. Pleed aitab külmadel talveõhtutel sooja hoida, sallid on hinnatud tormises sügisilmas ning kindad suurepäraseks kaitseks näpistavate miinuskraadide eest. Need on suurepäraseks kingituseks ka jõuludeks. Boonuseks seegi, et kuigi head jõulukingid, pole need otseselt jõulutemaatilised ehk sobivad kasutamiseks ka väljaspool pühadeperioodi.

Meele teeb rõõmsaks, kui saad selga tõmmata logoga talvejope
Üks asi on see, kui töötajatel on ettevõtte logoga jope seljas tööl olles. See loob ühtse mulje ning tõestab, et ettevõtte panustab oma töötajatesse ja läbi selle ka oma klientidesse. Kui töötajad kannavad aga ettevõtte brändiga riideid, näiteks softshell jope, ka vabal ajal, tõestab see rohkematki. Olgem ausad, kui tegu oleks ebamugava või kehva tootega, ei kannaks seda keegi. Vabatahtlikult firma logoga jope nagist haaramine tõestab, et tegu on fantastilise jopega.

Muidugi ei tohi ettevõtte logo panna ükskõik millistele toodetele. Ka kõige tavalisem logoga jope peab olema korralikult valmistatud ning kandjale meelepärane. Kvaliteetsed logoga talveriided on riieteks, mida kantakse hea meelega. Ära valmista kingisaajale pettumust sellega, et kingid neile midagi, mis üsna varsti kätte ära laguneb.

Helkurtrükk riietele aitab pimedal aastaajal hädast välja
Logoga talvejope valmistamiseks ning logo kandmiseks kangale on erinevaid variante. Kuumpress trükkimine, siiditrükk ning tikkimine on kolm kõige levinumat viisi. Valiku tegemine sõltub sellest, kui palju esemeid korraga tellitakse, mis materjalist ning mis on eelarve. Võimalikud on ka erilahendused. Näiteks on olemas helkurtrükk. Helkurtrükk riietele tähendab, et kasutame helkurvärvi, ehk helkurtrükk aitab riideeseme kandja pimedates oludes paremini nähtavaks muuta.

Suvised kerged riided on lihtsaks lahenduseks. Lihtne lahendus ei ole aga alati parim või mõistlikum. Kvaliteetsed sügis- ja talveriided tasuvad üpris ruttu ära. Esiteks on vähem firmasid, kelle valikuks on logoga talveriided, ehk paistad juba seetõttu silma. Teiseks pole kvaliteetseid talveriideid kunagi liiga palju. Võid olla kindel, et kui sinu ettevõtte logoga pusad hoiavad inimest sooja ning kuivana, jääb ka firma ise talle positiivselt meelde.

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.