Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Miks ühendada trükk tekstiilile ja orgaanilised t särgid?

Miks ühendada trükk tekstiilile ja orgaanilised t särgid?

Keskkonnasäästlik lähenemine on muutumas levinumaks igas valdkonnas ning ka reklaamkingituste maailm ei jää kõrvale. Pole kahtlustki, et hästi läbimõeldud promokingid on ettevõttele kasulikud aga just nende rohkuse tõttu tasub mõelda, mil moel ühendada loodussõbralikkus ja reklaamkingid.

Reklaamkink mis leiab alati kasutust, on kvaliteetse trükiga t särk. Trükk tekstiilile on suurepärane valik aga lihtne muutus on valida tavaliste pluuside asemel orgaanilised särgid ja orgaanilisest kangast t särgid. Kas tundub keeruline? Trükk tekstiilile võimatu? Tegelikult on selline trükiga t särk lihtne valik.

Millest on tehtud orgaanilised särgid?

Orgaanilised särgid ja nende valmistamisel kasutatud kangas valmistatakse paljudest erinevatest materjalidest. Kaks populaarsemat varianti on orgaaniline puuvill ning bambuskangas. Meie valikust leiab mõlemast materjalist orgaanilised särgid.

Orgaaniline puuvill – sellest orgaanilisest kangast t särgid on valminud, kasutades puuvilla, mille kasvatamisel on hoidutud geneetiliselt muundatud taimede ning mürgiste pestitsiidide ja väetiste kasutamisest.

Bambuskangas – bambus on üks kiiremini kasvavaid puiduliike ehk selle kasvatamine ja kasutamine, et õmmelda orgaanilised t särgid, ei ole loodust koormav. Bambus kasvab ilma välise abita, on vee osas vähenõudlik ja ilma putukamürgi ja väetiste vajaduseta. Bambusest tehtud rõivad reguleerivad kehatemperatuuri, olles talvel soojendavad, suvel jahutavad. Sama toimib ka siis, kui bambuskangast on saanud trükiga t särk.

 

Miks valida orgaanilisest kangast t särgid?

Orgaanilisest kangast t särgid pole kasulikud mitte ainult lõppkandjale, vaid kogu tootmisprotsess on loodus- ja inimsõbralikum.

·       Orgaanilisest kangast t särgid ja valmistamiseks vajalik kangas toodetakse keskkonnasõbralikult ja loodust säästvalt – tavalistes istandustes kasutatakse palju taimekaitsevahendeid ja putukamürke, mis kahjustavad keskkonda, sealseid tööliseid ja lõppkasutajat.

·       Orgaanilised t särgid on sotsiaalselt vastutustundlikum valik–kanga tootmisel ei ole ekspluateeritud lapstööjõudu, ei kasutata orjatööjõudu ja peetakse kinni inimtööõigustest

·       Vastupidavam kangas ehk orgaanilised särgid kestavad kauem – kehtib just puuvillale. Orgaanilisest puuvillast kangaid ei pleegitata ning ei töödelda formaldehüüdiga, nii et kangas, orgaanilisest kangast t särgid ja trükk tekstiilile on vastupidavamad kui tavalahendus.

Lisaks sellele, et orgaanilised särgid näevad head välja ja kestavad kauem, teevad nad ka meele rõõmsamaks, sest tead, et orgaaniline trükiga t särk toetab kogu maailma heaolu.

Trükiga t särk ja trükk tekstiilile – mis vahe on orgaanilisel ja tavalisel puuvillal?
Võrreldes tavalise puuvillaga, on orgaaniliselt puuvillal mitmeid eelised:

·       Pehmem, kui tavaline puuvill, ent orgaanilised särgid on sama vastupidavad ning ilmastikukindlad

·       Toodetud õiglaselt ehk inimesed saavad oma töö eest õiglast tasu, ei kasutata orja- ega lapstööjõudu

·       Kuna tootmisel ei kasutata kemikaale, on see hüpoallergeenne ning kasutajatel on tunduvalt vähem probleeme nahaärritusega ning allergiatega

·       Kemikaalivaba tootmine tähendab ka tootmispiirkonna looduse ja keskkonna säästmist

Pole vaja muretseda ka selle üle, kuidas trükiga t särk välja näeb. Trükk tekstiilile on sama nii orgaanilisest puuvillast kui tavalisest puuvillast t-särgil. Trükiga t särk orgaanilisel kangal on igal juhul samasuguse kõrge kvaliteediga – sh vastupidavus, kvaliteet, värvide erksus ja detailsus.

Tõsi, orgaaniline puuvill ja orgaanilisest kangast t särgid on kallimad ning see tõstab ka hinda, kui valida trükk tekstiilile, aga kõik on seda väärt. Ettevõtte suhtumine loodushoidu muutub toodete ning teenuste valimisel aina tähtsamaks. Kerge viis, kuidas näidata, et ettevõtte suhtub looduse hoidmisesse tõsiselt, on vastavad reklaamkingid ning orgaanilisest kangast t särgid on kindel lahendus.

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.