Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.
Fotosein

Sotsiaalmeedia on meie tänapäev ja tulevik ning pole lootustki, et sinna sisutootmine lõppeks. Miks mitte seda enda kasuks tööle panna? Kvaliteetsed fotod on üks viis, kuidas pildile pääseda ning hea foto saamiseks on väga tähtis ka kena taust.Selle saavutamiseks on loodud fotosein. Tegu on üritustel kasutatava seinaga, mille taustal saab pilte teha.

Hop-up taustasein saab kiirelt aina populaarsemaks. Ovision teab oma kogemusest ja klientide tagasisidele põhinedes öelda, et põhjusteks on transpordi ning ülesseadmise lihtsus ja ääretult efektne tulemus, sest fotosein lubab ennast võluda igale poole! Ovision tuleb appi, et pildistamise sein oleks just sellise trükiga, mis brändiga kokku sobib. Meie soovitus on mõelda ka mõne huvitava aksessuaari lisamisele, mida pildil käes hoida või kasutusele võtta! Kogemus näitab, et need suurendavad fotoseina kasutamist veelgi rohkem!

Taustasein pildistamiseks on väga populaarne lahendus nii laatadel ja messidel kui ka eraüritustel nagu lõpupidu, sünnipäev või ka pulmad. Kergekaaluline hop-up süsteemiga ehitatud lahendus, mille saab üles seada mõne minutiga, on isegi esimesel korral lihtsasti kasutatav. Lihtsalt võta kotist välja, paiguta soovitud kohta, tõmba raam lahti ning kinnita kõik lukustuskangide abil. Kuna ühes tükis kangas on juba üle raami pingule tõmmatud, püsib see kenasti omal kohal ja on hetkega kasutamisvalmis. Vali lihtsalt sobiv suurus: 3×2, 3×3, 3×4 või 3×5 ning võta meiega ühendust.

Helistage ja küsige lisainfot: +372 661 3212

 

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.