Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Kuidas säästa loodust korduvkasutatavate kohvitopsidega?

Miks valida trükiga kohvitops?

Kõik armastavad praktilisi ning kvaliteetseid kingitusi. See tähendab, et investeerides korraliku kvaliteediga tootesse, on saadav kasu palju suurem, kui suvalise, esimesena ettejuhtuva variandi valimine. Miks on firma sümboolika trükiga kohvitops üks nendest praktilistest kingitustest?

·       Keskkonnasõbralik lahendus – kvaliteetne korduvkasutatav kohvitops kestab kaua ning suudab lühikese ajaga vältida märkimisväärses koguses ühekordsete topside teket.

·       Laia valikuga nii suuruse, värvi, disaini, omaduste jms osas ehk saad valida just täpselt sellise, mis sobib ettevõttega. Kas logoga kruus, logoga termos või hoopis mõlemad!

·       Hea promokink – inimesed tahavad olla keskkonnasõbralikud, kuid sellesse ise investeerimine võib olla keeruline. Kingi kliendile enda logoga kruus ja aitad säästa loodust.

Korduvkasutatav kohvitops muudab maailma

Kohvitopside kinkimisega võib alustada ka enda töötajatest. Kui tahta maailma muuta, ei ole vaja kohe globaalselt mõelda. Väikesed sammud teevad palju rohkem ning kui kontori kümned või sajad ühekordsed kohvitopsid on asendatud nulliga, on see väike samm juba päris suure mõjuga. Kindlasti jääb see silma ka kontorit külastavatele klientidele.

Võttes arvesse töötajate soove ning arvamust kohvitopsi disaini valimisel ning kujundamisel, kasutavad nad seda parema meelega, näitavad teistelegi ning see aitab suurendada ettevõtte tiimi ühtekuuluvustunnet. Korduvkasutatav kohvitops on ka üks nn kõndivatest reklaamidest. Koos oma kasutajaga jõuab see linna peale, parki, reisile, kontorisse ning liigub ka lihtsalt tänaval ringi, aitades brändil võimalikult laialt levida ja võimalikult paljude inimeste silme alla sattuda.

Logoga kruus ja logoga termos igale joogile

Ära lase end hirmutada toote nimest. Trükiga kohvitops pole mõeldud ainult latte või cappucino jaoks. See sobib ka külmadele jookidele (ideaalne soojal suvepäeval), kakaole (talvine hubasus!) ning eriti laheda disainiga korduvkasutatav kohvitops võib leida kasutust ka vaasina, pliiatsihoidjana või ägeda suveniirina!

Me trükime ja müüme korduvkasutatavaid kohvitopse ning aitame alati leida lahenduse, mis sobib just sinu ettevõttega. Autodega tegelevale firmale näiteks rehvimustrist inspiratsiooni saanud disainiga termos. Liitrine vaakumiga isoleeritud logoga termos, millel on mugavat kaasaskandmist lihtsustav rihm, firmadele kes on mingil moel seotud matkamise ja õues tegutsemisega. Omapärane joogipall ettevõtetele, kes tahavad teistest selgelt erineda ja silma paista või litritega kaetud kohvitermos, kui tahad igapäevaellu rohkem sära tuua. Ja muidugi on suur valik ka materjali osas. Trükiga kohvitops võib olla tehtud:

·       Metallist

·       Plastikust

·       Erilisest õlgedest plastikust

·       Klaasist

·       Bambusest

·       Ümbertöödeldud paberist või plastikust

Positiivne kogemus, mille kliendid ja partnerid saavad, kasutades su kõrge kvaliteediga kohvitopse, laieneb automaatselt pakutavatele toodetele ja teenustele, nii et see pole koht, kus sente lugeda. Investeering kvaliteetsesse tootesse tasub ära ära nii firma kui looduse jaoks.

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.