Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Logoga pastapliiatsid

Logoga pastapliiatsid

Valides reklaamkingitust on võimalused laiad. Oma firma logo võib kanda nii rannarätikule, põllele kui ka jääkaabitsale, ent milline kingitus leiaks alati ka kasutamist, vähe ruumi nõudev, aegumatu, kuid samas ilus ning elegantne lahendus? Kuigi väga suur osa maailmast on internetti kolinud, on kvaliteetsel pastapliiatsil endiselt oma roll. Ikka veel on vaja teha märkmeid paberile, lisada dokumentidele allkirju või kohtumisi kalendrisse. Ning iga kord, kui pastakas välja võetakse, on logo nähtav ja firma tuleb positiivselt meelde.

Väike aga võimas
Logoga pastapliiatsid on ideaalseks ärikingituseks, kuid suurepäraseks valikuks ka messidel, seminaridel, konverentsidel või mõnel muul üritusel jagamiseks. Ovisioni trükitud logo on kõrge kvaliteediga, silmapaistev ja meeldejääv, ent samas ei ole see liialt silmatorkav ega pealetükkiv

Me aitame hea meelega valida just sellise lahenduse, mis oleks ettevõttele auks ja uhkuseks. Pastapliiats võib olla graveeringu või trükiga; puidust, plastmassist või metallist ning peaaegu et iga soovitud värvi. Stiilsema lahenduse aitab luua kinkekarpi pakitud pastapliiats, nutifännidele oleks sobilik puutetundliku otsaga pastapliiats. Ent pastapliiatsit võib kinkida ka koos mälupulga või märkmikuga.

Lahenduse saab valida täpselt selle järgi, mis aitab ettevõtte olemust ning põhimõtteid kõige paremini edasi anda. Muidugi ei pea piirduma pastapliiatsiga. Miks mitte valida harilik pliiats, värvipliiatsikomplekt või isegi kriidid, kui selline lahendus sobiks firmaga kõige paremini!

Logoga pastapliiatsid on põhjusega maailma enim levinud reklaamkingitus. Meie abiga saab ka sinu firma lihtsa kirjutusvahendi enda kasuks tööle panna.

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.