Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Logoga porimatid

Logoga porimatid

Inimesed teevad mitmed otsused ära alateadlikult ja mõne hetkega. Seetõttu ei tohiks üllatuseks tulla esmamulje tähtsus. Küll aga võib üllatusena tulla, et just porimatid ning logoga porimatid aitavad esmamulje loomisele kaasa ning seda lausa kahel moel.
 

Kvaliteetse trükiga porimatt jätab koheselt positiivse mulje

Esiteks, Eestis on siiski neli aastaaega ning igal aastaajal võib esineda vihma ja pori. Korralik porimatt aitab ruume puhtamana hoida ning vähendab aega, mida töötajad peavad kulutama mopiga ringijooksmisele. Teiseks, porimatt on ideaalne reklaamivõimalus! Miks mitte kasutada ära muidu tühjana seisvat pinda – põrandat! Seinad võivad olla täis plakateid ja postreid, ent põrandal on logoga vastuvõtumatt täiesti konkurendivaba.
 
Ovisioni teenusevalikus on eri suuruses ja eri materjalidest logoga vaipade trükk. Porimatte võib tellida nii täistrükis kui ka ühevärvilise trükiga. Trükime kõike, mis vaja: logo, pilt või ka hüüdlause. Meie professionaalne meeskond aitab leida ka parima värvilahenduse, et logoga vaip sobiks põrandakatte ning muu sisustusega.
 

Pole kohta, kuhu üks logoga vaip ei sobiks

Porimatid sobivad hotellidele, kontoritesse, kauplustesse ja paljudesse muudesse kohtadesse. Ennekuulmatu ei ole ka vaip üritusele nagu näitustele või messidele, kuid see on siiski võrdlemisi uus lahendus. Kui messitelgid ja fotoseinad on praeguseks juba laialt levinud, siis teiste esitluste seas võib aidata silma paista selline lahendus nagu kogu messitelgi põrandat kattev vaip, mis muudab telgi hubasemaks ning suurendab ka reklaamipinda.
 
Siseruumides on vaip või logoga porimatid abiks ruumi defineerimisel ja selle märkamatult osadeks jaotamisel. Eriti nutikas on trükiga porimatid enda kasuks tööle panna. Miks mitte trükkida mattidele nool ja juhised tualettruumi, müügijuhi kabineti või kasvõi köögi leidmiseks? Trükiga porimatid võivad olla ka info jagamiseks – lisaks logole ettevõtte asutamisaeg või mõni muu huvitav infokild. Logoga vastuvõtumatt ei pea olema igav!
 
Ja hoolimata valitud sõnumist või pildist, Ovisioni logoga vaipade müük garanteerib kvaliteetse tulemuse. Meie toodetavad porimatid on disainitud vastupidavaks ning trükitud porimatt peab vastu ka tihedale kasutamisele. Päike, lumi, vihm või isegi jää – ükski ilmastikunähtus ei riku korralikku porimatti.

Helistage ja küsige lisainfot: +372 661 3212

 

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.