Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Logoga rannatool – väliürituste populaarseim toode

Trükiga rannatool pole mõeldud vaid liivaranda

Võid ju mõelda, et rannatoolist pole üldse kasu. Palju me nüüd rannas käimegi! Tegelikult on see suurepärane toode, mille olemasolu eest tõenäoliselt mitmel korral tänulik oled. Aga vaatame asja lähemalt.

Pildi või logoga rannatool sobib nii suveterassile kui välikohvikusse. Juba seetõttu on rannatoolide trükkimine mitmekülgne ja hea variant. Vahet pole, kuhu suveüritused viivad, kui sul on olemas rannatoolid, on alati olemas võimalus pakkuda istumist nii klientidele, kui lasta ka töötajatel jalga puhata.

Vali rannatooli trükk ja ettevõtte sümboolika jõuab kaugele

Ja trükiga rannatool ei pea jääma ainult ettevõtte ürituste käsutusse. Miks mitte see mõne kliendiga koju saata? Tooli peal on mugav istuda ja kokteili nautida. Või raamatut lugeda. Või päikest võtta. Variante on väga palju. Rannatooli eeliseks on ka selle lihtne kokkupanemine, kaasavõtmine ja liigutamine. Tänu sellele võib sinu ettevõtte logoga rannatool jõuda kohtadesse, kuhu sina kunagi ei jõuaks. Vaatame, kus võib rannatoole näha:

·       Suvefestivalide telkimisalad

·       Kalastajale istumisaluseks nii kevadel, suvel, sügisel kui talvel

·       Kodusel grillpeol, kui on vaja lisaistmeid

·       Spordiürituste pealtvaatajaalad

Rannatoolide trükkimine ja valmistamine on korraldatud juba seda silmas pidades, et neid sobiks ka väljas kasutada. Seetõttu on valitud tekstiil ilmakindel ja kannatab nii vihma kui päikest. Tekstiil on reeglina ka kergesti puhastatav ning tihtipeale käib toolilt ära, et vajadusel saaks katet ka pesumasinas pesta. Raam valitakse kerge, kuid siiski vastupidav ning ilus. Lisada siis veel kauni disainiga rannatooli trükk ning ongi saavutatud silmapaistev ja praktiline tulemus.

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.