Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Logoga surfilipp

Logoga surfilipp

Logoga rannalipud – lihtne aga toimiv valik

Erinevad üritused on firma reklaamimiseks ning tegevuse ja toodete tutvustamiseks suurepärane koht. Ainus küsimus on selles, kuidas teiste ettevõtete seast silma paista? Hiiglaslikud reklaamtahvlid on kindlasti kasulikud, kasvõi puhtalt oma suuruse tõttu. Samas, need on kallid ja neid on keeruline liigutada. Postrid saab kergelt seinale panna ja need on odavad, ent selleks on jällegi vaja sobivat ning vaba seinapinda, mida pole alati võtta ning mõnes mõttes on postrite kasutamine juba vana nipp.

Üks kindel variant, mille kasuks otsustada, on logoga rannalipp, logoga surfilipp või tuulelipud. Heal lapsel ikka mitu nime, ent kõik variandid on efektsed reklaampinnad, mis paistavad üritustel silma juba väga kaugelt. Kui sa ei ole sellele varem mõelnud, siis siin on paar põhjust, miks valida lippude trükkimine ning logoga surfilipp oma firma messivarustusse lisada.

 

Miks valida logoga rannalipp?

·       Logoga surfilipp on soodne, sobides sellega ka ettevõttele, kelle reklaamieelarve on väiksemat sorti või ettevõttele, mis soovib parimat kulu-tulu tasakaalu.

·       Logoga rannalipud on vastupidavad ehk need ei ole vaid ühe hooaja investeering vaid kestavad läbi aastate. Kui valida kvaliteetne lipu trükk, kestab logoga lipp kauem, kui sa oskad arvata.

·       Surfilipud on rohkete kasutusvõimalustega. Kuigi nimest võib jääda mulje, et logoga rannalipud ja surfilipud sobivad vaid liivaranda, siis tegelikult sobib logoga rannalipp püstitamiseks ükskõik kuhu.

Tuulelipud ei ole ainult rannas kasutamiseks

Surfilipp sobib edukalt ka siseruumidesse ehk see on kasutatatav läbi terve aasta erinevatel üritustel. Logoga rannalipud võib püsti panna igasugusel pinnasel. Ainus, millele tähelepanu pöörata, on õige kinnituse ning aluse valik.

·       Murul, lumel, liival, mullal – kruvijalaga kinnitus, mille abil kruvitakse logoga rannalipp pehme pinnase sisse.

·       Asfaldil, põrandal, kivisillutisel – rist- või plaatjalg, mis kindlustab, et surfilipp püsib täpselt seal, kuhu selle panid.

Juhul kui väljas on väga tuuline, saab lipujalale panna lisaraskuse – kõige lihtsam lahendus on näiteks liivakott. Kui aga tead ette, et tuulehood on murekohaks enamikel üritustel, siis tasub valida selline lipujalg, mille saab vee või liivaga täita ning eraldi kotti pole vajagi.

Rannalipp on kergesti paigaldatatav ning teisaldatav. Lipuvarras käib mitmeks osaks, nii et see mahub kergesti kandekotti. Samasse saab panna ka lipukanga ning surfilipp kasvõi ise kohale viia, kui ei saa autoga otse letti sõita. Pole vaja karta – logoga surfilipp on kerge kaaluga.

Lippude trükkimine – mida silmas pidada?
Rannalipp on klassikaliselt mõõtudes 214-500 cm (kõrgus) ning 65-95 cm (laius). Samas on eritellimused oodatud! Kui on mingi muu mõte, saame idee läbi rääkida, vaadata kuidas erisoovidega lippude trükkimine toimiks ja täitsa võimalik, et reaalsuseks teha. Logoga lipp on tavaliselt valmistatud polüestrist (110-120 g/m2) või võrkkangast, ent kui soov on kasutada mingit muud lahendust, siis jällegi – tasub julgelt ühendust võtta.

Ja muidugi trükitehnoloogia küsimus. Kuigi lipu trükk pole keeruline, siis arvesse tuleb võtta soovitud tulemust, seda mis mõõtmetes rannalipp tuleb ning kui suures koguses soovid tellida. Parima tulemuse saavutamiseks tasub rannalippe kasutada komplektselt. See tähendab, et näiteks 2 lippu, üks mõlemal pool müügistendi, -letti või -telki. Logoga rannalipud on lihtne lahendus, mis tõstab ettevõtte selgelt teiste seast esile ka siis, kui üritusel on rahvast kui murdu.

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.