Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Logoga/trükiga joogipudelid

Logoga/trükiga joogipudelid

Mida aeg edasi, seda rohkem on inimesed hakanud väärtustama taaskasutamist. Au sisse on toodud korduvkasutatavad poekotid, tööle kaasa võetavad lõunasöögikarbid ning muidugi ka joogipudelid. Tänu sellele on logoga joogipudelid kujunenud väärtuslikuks reklaamkingituseks – need on praktilised, vastupidavad ja aitavad loodust säästa. Joogipudel on ühtmoodi kasulik kingitus nii matkasellile, kontoritöötajale, pidevale lendajale kui ka trennihundile.

Milline joogipudel sobib sinu firmale?
Aastaid on populaarseks kingituseks olnud firma logoga klaas või kruus. Need on aga reeglina vaid ühes kohas – koduses köögis või töö juures kontorilaual. Logoga joogipudel hakkab hästi silma ka teistele inimestele, olgu siis jõusaalis, konverentsil, suvepäevadel, loengus või mõnel spordiüritusel. Tänu sellele on logoga joogipudel praktiline ja aegumatu lahendus, mis ei jää seisma, vaid leiab pidevat kasutust kõikide inimeste käes.

Otsustades trükiga joogipudeli kasuks saab teha valiku nii mõõdus, materjalis kui ka värvitoonis. Milline joogipudel aitaks firma olemust kõige paremini edasi anda? Nutilisadega innovaatiline joogipudel IT-firmale? Metallist vastupidav matkapudel reisitoodetega tegelevale ettevõttele? Elegantne klaasist pudel kontorilaua nurgale? Karabiiniga kinnitatav joogipudel alati liikumises olevale äripartnerile?

Joogipudelile saab logo trükkida tampotrükki või UV trükki kasutades. Kõige värskem UV trüki lahendus on aga 360° ringtrükk, mis lubab soovitud disaini kanda ümber terve pudeli. Juba sellise lahendusega saab teiste ettevõtete hulgast silma paista. Trükiga joogipudel võib olla rohkematki kui ainult logo – firma hüüdlause, huvitav graafika või isegi mõne toote pilt.

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.