Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Logoga/trükiga vihmavarjud

Logoga/trükiga vihmavarjud

Pole midagi teha, Eesti ei ole lõunamaine riik ning suur osa aastast tuleb rindu pista halva ilmaga. Suvised vihmasabinad, sügisesed tormid ja talvine lörts võib tuju halvaks muuta. Asja aitab aga parandada korralik vihmavari, mis lubab ka kõige halvematest ilmaoludest kuivade riietega välja tulla. Seetõttu on vihmavari suurepärane valik, kui otsid uut firmakingituse ideed.

Praktiline kingitus
Korralik vihmavari kestab rohkem kui aasta, on tihedalt kasutuses ning lubab firma logol liikuda igale poole, kuhu selle kandja läheb. Trükiga vihmavarjud ei pea olema igavad must-valged lahendused. Võimaluste valik on tunduvalt suurenenud – LED-valgustusega või helkurtrükiga vihmavari turvalisuse suurendamiseks, värvikirevad vihmavarjud halli sügisesse värvilaigu lisamiseks ning muidugi tormikindlad vihmavarjud, mis peavad vastu ka kõige hullemad rajuhood.

Valikut tehes saab silmas pidada nii sõnumit, mida soovitakse edastada kui ka firma võimalusi. Valida saab odavamad logoga vihmavarjud, mida on hea jagada messidel ning erinevatel massiüritustel või ka äärmiselt kvaliteetsed logoga vihmavarjud, mida sobib kinkida äripartneritele ja tähtsamatele klientidele.

Millise disaini kasuks otsustada? Logoga vihmavarjud ei tähenda, et logo peaks laiuma üle kogu kanga. See võibolla ka ühes servas – ei ole silmatükkiv, ent on alati olemas. Trükiga vihmavarjud võimaldavad natuke laiemat valikut – miks mitte lisada ettevõtte hüüdlause või lihtsalt ilus disain. Vahet pole, kellele vihmavari kinkida, kui vihmahoog ootamatult tabab, on nad selle kingi olemasolu üle äärmiselt tänulikud.

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.