Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Otsetükk kangale ehk DTG

Otsetükk kangale ehk DTG

Otsetrükk kangale ehk DTG on üks uuemaid lahendusi trükimaailmas. Enam ei ole vaja trükiraame, vaid kangas fikseeritakse printeri jaoks õigesse kohta, misjärel soovitud kujutis trükitakse otse kangale. Tänu sellele on protsess kiirem ja soodsam ning sobivam ka väiksemate koguste korral. See on eriti hea valik väikefirmadele või ka sugulaste ja sõprade seltskonnale, kes soovivad kindla disainiga tooteid.

Kõrge kvaliteediga täisvärviline digitrükk lubab kasutada ka keerukaimaid disaine ning väiksemaid detaile ja tulemus jääb kõrgema resolutsiooniga.

DTG sobib materjalile, milles on vähemalt 50% ulatuses puuvilla, avades võimaluse trükiks paljudele erinevatele toodetele – sokkidest ja mütsidest t-särkide ning pusadeni. DTG nõuab tavaliselt küll materjali eeltöötlust. Selle käigus pressitakse kangakiud madalamaks ja töödeldakse kangast selliselt, et trükivärvid oleksid kangaga paremini seotud. Kogu eeltöötluse protsess aitab kaasa parema tulemuse saavutamisele. Eeltöötlus on eriti tähtis siis, kui soov on kasutada valget trükivärvi tumedama kanga peal.

Trükkimiseks kasutatavad värvid on vesialuselised ning sobivad masinapesuks vähemalt 40 kraadiga. See tähendab, et pärast toote kättesaamist ja kasutuselevõtmist ei pea muretsema puhastamise erinõuete pärast.

Võrreldes alternatiividega, on otsetrükil kangale mitmeid eeliseid. Kuna tegu on digitaalse trükiga, siis värvipiiranguid pole ehk disainis võib kasutada just neid toone ja värve, mida soovid. Võrreldes kiletrükiga, on lõpptulemus loomulikum ja õhem. Ning võrreldes paljude teiste variantidega, on otsetrükk kangale soodsam ja sobilikum ka väiksemate tellimuste korral.

 

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.