Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Spordisärkide trükkimine – pakume kvaliteetset täislahendust

T-särgid ja spordisärgid trükitud parimal võimalikul viisil

Spordimaailmas on mugav ja kehasõbralik riietus äärmiselt tähtis – spordimeeskonna särk, püksid, sokid ja kõik muu. Vaja on, et riided istuksid ideaalselt ning ei hakkaks liikumist segama. Spordimeeskonna särk tohi olla liiga paksust materjalist, samas mitte ka liiga õhukesest ning kindlasti peaks olema hingav ja kergesti hooldatav. Kui mõelda täpsemalt meeskonnaspordile, on tähtis ka, et korvpallivormid, jalgpallivormid ning teised spordisärgid aitaksid tiime üksteisest eristada. Seetõttu on trükiga spordisärk igati ideaalne valik – erksad värvid ning selgelt eristuv disain on vaid kasuks.

Täistrükiga särgid saab teha erinevatel viisidel, ent on põhjus, miks meie poolt on spordimaailma jaoks soojalt soovitatud just sublimatsioontrükiga särgid. Sublimatsioontrükk viib disaini kanga sisse ja seda ei ole käega üle trüki libistades absoluutselt tunda. See tähendab, et ka sportides ei hakka trükk kuidagi häirima, mis võib juhtuda, kui valida näiteks masintikand.

Kui huviks on särkide spordimaailmas (nt jalgpallivormid, korvpallivormid või muu spordimeeskonna särk) kasutamine, tasub valida täistrükiga särgid.  Täistrükiga t-särk tähendab, et särgi iga ruutsentimeeter on kaetud soovitud disainiga. Ka see variant ei ole kõikide trükimeetoditega saavutatav ehk veel üks punkt sublimatsioontrükile.

Korvpallivormid, jalgpallivormid ja kõik teised täistrükiga särgid – kuidas neid tehakse?

Sublimatsioontrüki protsess koosneb printimisest ja pressimisest. Kui otsustada teha täistrükiga t-särk sublimatsioontrükiga, võib olla kindel, et disain ei kooru maha, ei pragune, ei kulu ning ei tule ka pesus välja, vaid säilib ja kestab täpselt sama kaua kui kangas, millest trükiga spordisärk on tehtud. Kuidas me aga sellise lahenduse saavutame?

·       Loome sobiliku särgikujunduse

·       Prindime disaini spetsiaalse printeriga vastavale paberile

·       Kuumpressmeetodi abil kanname disaini paberilt soovitud kangale

·       Lõikame kanga vastavalt lõigetele tükkideks

·       Õmbleme rõivatükid kokku

·       Trükiga spordisärk ongi valmis

Kuna sublimatsioontrüki käigus kandub värv paberi pealt kanga sisse, mitte kanga peale, saavutataksegi täiesti ideaalne ja ühtlane tulemus.

Sublimatsioontrükiga särgid – eri kogustes, eri disaini ja eri stiiliga

Kujunduse osas on muidugi erinevaid võimalusi. Saab luua ka sellise laheda disaini, kus pilt või trükk läheb kõhult selja peale või vastupidi. Muidugi, kui soov, võib meile saata ka enda kujunduse, ent kui on mingeid küsimusi, aitame hea meelega omalt poolt disaini viimistlemisega, et lõpptulemus oleks täpselt selline nagu soovitud. Erinevalt näiteks siiditrükist, ei ole piirangut värvide osas.

Pakume võimalust trükkida ka sinu enda toodetele, ent kui ei ole spordisärke laos seisma, pole probleemi ning saab ikka spordisärgid trükitud. Meie pakutavas valikus on erinevad lõiked nii meestele kui naistele ning suurustes XS – 3XL. Võib valida pikkade varrukatega või lühikeste varrukatega lahenduse, polosärgi, t-särgi või ka lausa lihtsa õlapaeltega särgi.

Täistrükiga t-särk on hea valik ka siis, kui ei ole hiiglaslikku meeskonda. Me trükime ka väikeseid koguseid. See aitab muuhulgas vältida ületootmist, kus kasutamata jäänud särgid minema visatakse. Keskkonnasõprade heameeleks on sublimatsioontrükiga särgid ka üks kõige loodussõbralikumaid trükiviise: sublimatsioontrükk ei toota lisaprügi ning trükkimiseks ei ole vaja ka vett.

 

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.