Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

T-särkide trükk

T-särkide trükk

Miks t-särkide trükk on hea lahendus nii ettevõtetele kui ka eraisikule?

T-särk on meie riidekapis sedavõrd tavaline riietusese, et me peaaegu ei pane seda tähelegi. Samas võib ägeda trükiga t-särk olla väga põnev lisand, mis jääb positiivselt silma igas olukorras.

Trükiga t-särk on kõrgelt hinnatud promokink

Kui mõelda ärikingitustele ja promokinkidele, siis kvaliteetsed riided, seal hulgas trükiga t-särk, on nimekirjas üsna kõrgel positsioonil. Hoolsalt valitud t-särgi print on üks lihtsamaid viise, kuidas pildile jääda. Isegi kui t-särkide müük pole põhitegevusalaks, siis firma logoga t-särk sobib kingiks klientidele või meeneks messidele ning üritustele. Särke läheb alati vaja, nii et ettevõtte logo jõuab palju kaugemale ja rohkemate inimesteni, kui ühegi teise reklaamkanali abil.
Ettevõtte logoga t-särkide trükk on suurepäraseks lahenduseks ka siis, kui hetkel ei ole võimalik neid oma klientidele ja partneritele jagada. Miks mitte alustada enda firmast ja töötajatest ning särkide trükk nende jaoks ette võtta?
Näiteks:
• Ettevõtte suvepäevad
• Firmasisesed meeskonnaüritused (nt naljaka sõnumi või tiitliga särk)
• Tervituskink uuele töötajale

Trükiga t-särk aitab luua positiivset kuvandit – ühtne riietus firma meeskonnapildil jätab palju parema esmamulje, kui igaühe suvaliselt kodust haaratud rõivaese. Kui valida kvaliteetne t-särkide trükk ning mugav kangas, kantakse t-särki hea meelega.

 

Helistage ja küsige lisainfot: +372 661 3212

Särgi print enda ideega?

T-särgi trükk ei ole aga ainult firmade eralõbu. Oma disainiga t-särgi print on tegelikult ideaalne lahendus ka neile, kellel pole isiklikku ettevõtet, mida reklaamida. Mõtleme näiteks üritustele. Tihtipeale tehakse eri sündmustel sadu fotosid, ent need lõpetavad telefoni või arvuti kaustades ning päris tihti jäävad ka kõige põnevamad fotod virtuaalset tolmu koguma.

Kas ei pruugi olla, et kvaliteetse trükiga t-särk aitab hoopis paremini meelde jääda? Isegi mõne aasta möödudes, kui t-särk kapist välja tuleb ja selle uuesti selga paned, meenutab t-särgi print seda ägedat päeva ja üritust. Ning variante, mille jaoks teha enda disainiga t-särgi trükk, on rohkelt. Paar näidet:

·       Spordivõistlus

·       Suguvõsa kokkutulek

·       Juubelipidustus või mõne muu tähtsa sünnipäeva tähistamine

·       Poissmeeste- või tüdrukuteõhtu

·       Ühine reis

 

Eri võimalustega särkide trükk

Kuigi erinevate t-särkide müük kasvab ning valik suureneb, võib ikkagi juhtuda, et ei leia seda, mida soovid. T-särkide trükk ja t-särkide müük on tänu modernsetele lahendustele, ja võimalusele tellida t-särgi print väiksemas koguses, kättesaadav igaühele.

·       Sooviks on äge trükiga t-särk enda ja sõprade piltidega? Tehtud!

·       Oled alustav moedisainer, sul on selge plaan milline t-särgi print olema peaks ning tahad näha oma loomingut päris rõiva peal? Aga muidugi!

·       Tahad jagada põnevat uudist huvitavamal viisil, kui lihtsalt öelda ja särgi print tundub ideaalne? Paneme aga trükimasinad huugama!

Ükskõik millist lahendust sa soovid, me saame selle tehtud. Tõsi, mida suurem kogus, seda soodsam särkide trükk tõenäoliselt tuleb. Ja kui sul on äge disainimõte, miks piirduda ühega? Ainulaadne t-särgi trükk on alati suurepärane lahendus, mida kas siis ise kanda, kellelegi kinkida või ka t-särkide müük ette võtta.

Kuna t-särgi trükk on võimalik põhimõtteliselt igasugusele kangale, ei piirdu valik ainult puuvillase t-särgiga. Vali täpselt selline kangas, mis sobib sinu firmaga või soovidega kõige paremini! Stiilsema lõikega siidist särk? Või hoopis polüestrist sportlik t-särk? Kui sul on endal juba särgid ning disain olemas, jääb meie teha vaid särkide trükk. Kui aga soovid lahendust täiesti nullist, võta ühendust ning valime koos kanga, disaini ja trükimeetodi.

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.