Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Trükiga kotid/poekotid

Trükiga kotid/poekotid

Otsid ettevõttele head reklaamilahendust? Koostööpartneritele kasulikku kingitust? Või hoopiski pulmakülalistele midagi omanäolist peomeeneks? Kõikidel juhtudel on vastuseks taaskasutatavad kotid.

 

Ole ettevõttena eeskujuks ning vali logoga poekott

Trükiga poekotid just sinu soovitud disaini ja kujundusega on loodussõbralikuks valikuks. Tänu uutele tehnoloogiatele pole vaja tellida sadu kotte. Ovision tuleb edukalt toime ka väiksemate tellimustega. Võrreldes kilekotiga on puuvillane poekott tugevam ning ei pea muretsema teravate esemete pärast, mis koti katki torkaksid. Kui käia poes, kus kilekoti eest tuleb eraldi maksta, on ka rahakott rõõmus.

Logoga ostukott on mitmekülgne valik. See teeb firmale reklaami, aga vaadates kasutaja poole pealt, saab korraliku kotti kasutada ka näiteks rannakotina, raamatukogust raamatute koju toomiseks või isegi reisile minnes lisakotina.

Hästi läbi mõeldud kvaliteetne kingitus – logoga poekotid – on kordades parem kui järjekordne tass või kümme logoga pastakat, mis digiajastul sahtlinurka jäävad.

Helistage ja küsige lisainfot: +372 661 3212

Harjumuse lõksus – kilekott

Tundub, et kilekotid on meie elus olnud juba sajandeid, kuid reaalsus on vastupidine. Vähem kui 50 aastat tagasi oli kilekott pigem haruldus. Lugematud põlvkonnad on oma toimetustega väga hästi hakkama saanud ilma kilekoti abita. Olukord, kus poes iga väiksemgi kui ost eraldi kilekotti pakiti, on normaalsuseks saanud alles 1980. aastate keskpaigast, Eestis isegi hiljem.

Probleemid algavad siis, kui kilekott on oma ülesande täitnud ja prügikasti visatud. Enamik kilekotte ei jõua ümbertöötlemisele, vaid lõpetavad prügimäel või veelgi hullem – looduses. Looduses on need tõsiseks ohuks loomadele ja lindudele, sest kilekotid meenutavad neile toitu – vees hõljuv valge kilekott on väga sarnane meduusile. Ja kui meduus on kilpkonnade kasulik toiduvalik, siis meduusi pähe söödud kilekott ei ole seda kohe kindlasti. Puu külge takerdunud kilekotid on aga lõksuks erinevatele väikestele loomadele ja lindudele.

Paljud riigid on kilekotid juba kas ära keelanud või nende kasutamist maksustanud. Kui sa tahad aidata kaasa looduse hoidmisele, siis üks lihtsamaid viise on otsustamine korduvkasutatava poekoti kasuks. Ettevõttena saab julgustada selleks ka oma kliente ja koostööpartnereid, kinkides neile kvaliteetsed puuvillased kotid. Kotti võib lisada näiteks ka väikemesiniku toodetud meepurgi, mesilastele meelejärgi olevate lillede seemnepaki või mõne muu firmalogoga meene.

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.