Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Trükiga padjad – miks ka mitte?!

Reklaampadi on reklaamimaailma uus tulija

Praktilised, ilusad ning kasulikud kingitused on need kõige paremad. Ja seda nii tavakingituste kui reklaamkingituste maailmas. Miks on pildiga padi hea kingitus? Padi on praktiline asi, mida saab kasutada mitmetes eri olukordades ning mida läheb seetõttu ka alati vaja. Trükiga padi sobib…

·       …peaaluseks nii kodus, rannas kui ka matkamisel.

·       …seljatoeks diivanil, autosõidul või loengus istudes.

·       …istumisaluseks ning istepehmenduseks mil iganes seda vaja.

Mõeldes messidele ja üritustele, siis firma trükiga padjad tõmbavad pilku ning meelitavad inimesi messiboksi juurde istuma ning seeläbi seal kauem aega veetma. Väiksem logoga istumisalus muudab toolid ja pingid mugavamaks, samas kui suur trükiga padi ning kott-toolid on juba iseseisvalt väga heaks istumisaluseks.

 

Patjade trükkimine – trüki kõike, mida soovid

Lisaks mitmekülgsetele kasutusvõimalustele on padja trükk rohkete võimalustega. Kas sooviks on suur logoga istumisalus või väike istumisalus? Kas logoga padi või pildiga padi? Või miks mitte mõni julgustav väljend või ütlus magamise või puhkamise kohta? Paar head ideed, millest inspiratsiooni saada:

·       Jäädvusta mälestusi – töötajatele kingiks mõeldud trükiga padi võib olla mõne ägeda tööürituse pildiga või vihjata kontorisisesele naljale.

·       Pane inimesed naeratama – lahedad soovid, hea nali või tabav ütlus tõstab iga kord tuju kui reklaampadi pilku püüab.

·       Personaliseeritud padjad – näita kõige väärtuslikemale klientidele, et sa hoolid nendest. Padja trükk võib seega kajastada kliendisuhet.

·       Lihtne kontaktivorm – miks mitte valida istumisalus, millele on lisatud ettevõtte kontaktandmed, sotsiaalmeedia kasutajanimed jms.

·       Tutvusta ettevõtte ajalugu – patjade trükkimine ja ajaloo ühendamine on suurepärane idee. Kas siis lihtsalt mõned aastaarvud või miks ka mitte kasutada disainis mõne tuntud ja hinnatud toote fotot.

Padja trükk võib olla logod, fotod, mustrid, tekstid, tsitaadid jne. Valida saab ühe- ja kahepoolse trüki vahel. Padja võib tellida sisupadjaga aga ka ilma. Võime kasutada nii teie enda poolt loodud trükifaili, kui ka aidata, et reklaampadi saaks parima disaini. Piisab ideest ning aitame teil jõuda ideaalse lõpptulemuseni.

Millele mõelda, kui soovid disaini ise luua? Siin on paar punkti:

·       Kui valikuks on pildiga padi või logoga padi, siis kui suures ulatuses katab disain kanga?

·       Mis värvi jääb nähaolev taust?

·       Kas ühe- või kahepoolne trükk?

·       Kas pigem istumisalus või pildiga padi diivanil kasutamiseks?

·       Kui soovid trükkida ka teksti, siis mis font oleks parim valik?

Logoga istumisasus kui mitme kasutusvõimalusega kingitus

Logoga või trükiga padi on suurepäraseks ja omapäraseks reklaamkingituseks, mida on samas võrdlemisi vähe kasutatud, nii et need jäävad igal juhul silma. On vähe inimesi, kelle igapäevaelus logoga istumisalus või logoga padi kasutamata jääks. Patjadele leiab alati koha! Seetõttu on kvaliteetne ja ilus reklaampadi kingiks, mis ei jää niisama tolmu koguma. Kaks kärbest ühe hoobiga – sina tutvustad oma ettevõtte brändi ning kliendid saavad nautida mugava padja kasutamist.

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.