Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.
Trükiga telk

Selge on see, et silmast-silma suhtlus on üks parimaid reklaamiviise. Messid, laadad ning teisedki üritused pakuvad selleks suurepäraseid võimalusi olenemata sellest, kas valdkonnaks on teenuste, toodete või isegi telkide müük.Samas ei tahaks aga kogemust ei enda ega klientide jaoks ebamugavaks teha. Pop up telgid pakuvad varju päikese ja kaitset vihma eest, garanteerides hästi kulgeva esitluse kõikides oludes. Seintega telk pakub aga lisapinda oma toodete või teenuste reklaamimiseks.

Ovision mõistab telgi olulisust, mistõttu on üritustelkide müük ja ka peotelkide müük meie jaoks tähtis valdkond ning me pakume ainult parimat. Seetõttu on meie valikus näiteks Zoom telk, mis vastab meie kõrgetele standarditele. Näiteks on oluline, et laadatelgid ja peotelk oleksid kerged transportida. Sellele aitab kaasa alumiiniumist valmistatud raam, mis vähendab kogukaalu, ning telgiga kaasatulev ratastega kott. Üritustelgid tulevad erinevates suurustes: 2x2m, 3x3m, 3×4.5m ja 3x6m ning kõrgust saab reguleerida raamistiku abil.
 

Trükiga telk – liikuv reklaam

Pop up telgid on abiks nii suurematele kui väiksematele firmadele. Kuidas? Muidugi on vastuseks trükiga pop up telk. Ovisioni tiim tuleb hea meelega appi, et leida parim lahendus. Trükk telgile võib olla nii ettevõtte hüüdlause, toote foto kui ka lihtsalt firma nimi ja kontaktandmed. Ja kui telk on kasutusel peotelgina, võib sinna trükkida meeldiva tausta, aitamaks kaasa sobiva atmosfääri loomisele.

Helistage ja küsige lisainfot: +372 661 3212

 

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.