Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Vali sportlik kingitus – UV trükk discgolfi ketastele

Logoga discgolfi ketas? Mis asi see veel on?

Discgolf on põnev ala, millega alustamiseks ei ole vaja metsikuid investeeringuid. Lühidalt selgitades on tegu lendava taldriku ehk ketta korvi viskamisega. Seda saab harrastada igaüks ning pea igal pool. Aasta-aastalt ehitatakse ka Eestisse üha rohkem radu, mille läbimine on hea võimalus end liigutada ja värsket õhku nautida.

Ja kuigi discgolfi ketaste trükk võib tunduda ebaharilik, siis tegelikult on see hea valik:

·       Esiteks on logoga discgolfi ketas omapärane meene, nii et see jääb silma ja meelde.

·       Teiseks on discgolfi ketas hea kingitus kõigile: neile, kes juba harrastavad spordiala ja ka neile, kellel pole veel olnud võimalust discgolfi proovida.

·       Kolmandaks kasutatakse head ketast pea igal pool ning laenatakse ka sõpradele, nii et kui teha trükk discgolfi kettale, jõuab ettevõtte sümboolika palju suurema publikuni.

Discgolfi ketaste trükk kestab pikalt

Selleks, et tagada kõrge kvaliteediga discgolfi ketaste trükk, mis paari päevaga maha ei kuluks, kasutame UV trükki. UV prinditud disain on kriimustuskindel ning ei tule maha ühegi puhastusvahendiga. Ehk kui ketas mustaks saab, ei pea kartma, et seda puhastades ka disaini eemaldad.

UV trükk discgolfi kettale tehakse otse kettapinnale ning trükivärvi kuivatamiseks kasutame ultraviolettvalgust. Järelkuivatamisvajadus puudub. See teeb kogu protsessi sujuvaks, kiireks ja rahakotisõbralikuks ning tulemus on vee-, kuuma- ja kriimustuskindel. Vahet pole, kui kaua ketast kasutatakse, värvid ei tuhmu ning trükk ei kulu.

Discgolfi ketaste trükk UV printimise abil tähendab, et ei ole mingeid piiranguid ei värvi ega disaini osas. Seni kuni disain mahub kettale, on see ka teostatav. UV trükiga printimine on võimalik suurtes ja väikestes kogustes ehk kui soovid teha kingi kümnele äripartnerile, ei pea tellima tuhandet ketast, mis tarbetult ruumi võtavad.

Kuidas valida sobiv logoga discgolfi ketas?

Discgolfi kettad jagunevad laias laastus kolmeks: putter (hästi kontrollitav lend, lähivisete jaoks), keskmaa ketas (kaugemate distantside jaoks, ent kontroll lennu üle säilib) ja kaugmaa ketas (lendavad kõige pikemalt). Komplekt, kus on kõik kolm põhiketast, on abiks igal tasemel mängijale. Kas selleks, et ise katsetada või et mõni enda sõber omakorda mängu juurde meelitada.

Kui kettad juba olemas, on meilt võimalik ka tellida vaid trükk discgolfi kettale. Kellel vaja, saab kettaid aga ka meilt osta. Pakume Eesti tootja Disctroyer kettaid, mis on esimesed Eestis arendatud ja toodetud discgolfi kettad. Valikus on sobivad variandid algajatele, profimängijatele ja ka kesktasemega pühapäevamängijatele. Tagatud on stabiilselt kõrge kvaliteet ning tänu PDGA sertifikaadi olemasolule võib Disctroyeri toodetud ja sinu ettevõtte logoga discgolfi ketas jõuda ka rahvusvahelistele võistlustele.

Selleks et julgustada kingisaajat discgolfi proovima, lisa juurde näiteks lähima discgolfi raja asukoht. See aitab anda ka personaalsema lähenemise ning loodetavasti julgust, et reaalselt rajale minna ja ketas järgi proovida. Kes teab, ehk aitab see kingisaajal leida uue lemmiku spordiala!

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.