Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.
Kleebised

Kuidas valida kleebist?

Trükime ja valmistame kleebiseid erinevatest materjalidest.

Läikiv või matt?  Mati pinnaga kleebised jätavad rohkem naturaalsema mulje ning visuaalselt näevad välja nagu paberkleebised. Tumedad toonid jäävad mati pinna kleebistel vähem sügavamad kui läikiva pinnaga kleebistel. Läikivad kleebised on natukene silmapaistvamad ja sobivad hästi reklaamkleebisteks. Mati pinnaga kleebised sobivad paremini toodetele ja pakenditele.

Läbipaistev kleebis või valge kleebis? Vinüükkleebised on üldiselt kõik algselt valged ning neid on võimalik trükkida vastavalt kliendi soovile erinevatesse toonidesse. Läbipaistvatel kleebistel on vaja tausta, sest muidu kumaks valgus kleebistest läbi ja toonid ei jääks enam nähtavad. Läbipaistvatele kleebistele trükime üldiselt valge värvi taha, mis asendab siis vinüülkleebiste valget tausta. Läbipaisvad kleebisd sobivad sellistele pindadele, kus soovitakse säilitada pinna läbipaistvus või toote enda värv.

Lamineeritud või lamineerimata? Lamineerimata kleebiseid kasutatakse üldjuhul siseruumides ning otsee päikesevalguse eest kaitstuna. UV valgus pleegitab lamineerimata kleebisted pika peale heledamaks. Lamineeritud kleebised on erinevalt lamineerimata kleebistest ka vastupidavamad ning sobivad sellistele pindadele, mida pestakse või hõõrutakse. Eranditult tuleb näiteks autokleebised lamineerida.

Erikleebised või tavakleebised? Erikleebised on mõeldud sellistele pindadele, milledele ei saa tavakleebiseid paigadada või mis vajavad erilist kaitset. Paksu laminaadiga kleebised sobivad näiteks rasketehnikale (traktorid, eksakvaatorid, laadurid jne) ning toodetele, mis puutuvad kokku ka kemikaalidega.

 

Kleebiste hinna arvutamiseks kasuta meie kalkulaatorit:

GET STARTED

0$

Aitäh, võtame peatselt ühendust

Sisesta mõõdud ja kogus

Vali kleebise materjal

Lamineerimata kleebised

Lamineeritud kleebised

Erikleebised

MAKSUMUS KOKKU


0$

Palun vali toode

Vali kleebise tüüp

Lamineerimata kleebised

Lamineeritud kleebised
0$

Palun vali toode

Lae üles kujundus


0$

Palun vali toode

Hind kokku

Orienteeruv hind kokku:

Kokkuvõte

Kirjeldus Informatsioon Kogus Hind
Allahindlus:
Kokku:

 

Nõuded trükifailile

 

 

Trükifaili puudumisel võib meiega julgelt ühendust võtta. Ovisioni meeskond saab aidata nii trükifailide loomisel kui ka trükiste kujundamisel. Kontaktinfo leiate lehe lõpust.

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.