Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Trükk tekstiilile

Ovision meeskond tegeleb igapäevaselt trükiga tekstiilile ja t-särkidele. Üks populaarsemaid tooteid, mida trükitakse, on seejuures logoga T-särgid. Ühise sümboolikaga rõivaid kandes tekib võimalus soovi korral väljendada oma gruppi kuuluvust: firmalogodega särgid, embleemid, trükiga särgid peol või reisil ja palju muud.

Meie meeskond on abiks nii toote valikuga, kujundusega kui ka trükiga.

Esmalt tuleb selgeks teha milleks riideid kasutatakse – kas ühekordsel üritusel või peavad rõivad olema kauakestvad, et neid aastaid kanda. Edasi selgitame välja mis kujundust Te soovite ning pakume välja sobivaima trükilahenduse. Trükk toimub meil kohapeal ehk disainerid on vahetult tootmise juures, mis kiirendab protsessi ning tagab parima kvaliteedi.

Kuumpresstrükk

Kuumpresstrükk

Kuumpresstrüki puhul trükitakse soovitav kujutis selleks mõeldud spetsiaalsele kilele või lõigatakse sellest välja. Kuumpresstrüki teostamiseks kasutatakse kaht sorti materjali: värvilist termosiirdekilet, kus kujutis lõigatakse välja ühevärvilisest kilest ning selle tekstiilile kandmiseks kasutatakse kõrgel kuumusel pressimist; teine materjal on prinditud kuumpresskile, kus kujutis esmalt valgele kilele prinditakse, seejärel välja lõigatakse ning samuti kõrgel kuumusel tekstiilile pressitakse. Prinditud kuumpresskile korral ei ole värvide arv piiratud. Helkurtrükk – kuumpresstrükk võimaldab trükkida logod sertifitseeritud helkurkilest, mis sobib eelkõige tööriietele.

Kuumpresstrüki peamised eelised on:
Piiramatu värvivalik – Trükitavale kuumpresskilele on võimalik trükkida fotosid, värvilisi logosid jne.
Väike seadistuskulu – trükki on võimalik tellida ka ühele esemele, igale särgile erinev nimi jne.
Kujutisi on võimalik trükkida erineva suurusega. Näiteks S ja XXL särgi trükk on erineva suurusega.

Sublimatsioontrüki puhul jäävad värvid kirkad ning värvide kattekiht õhuke. Sublimatsioontrüki puhul trükitakse esmalt pilt spetsiaalse printeriga paberile ning seejärel kantakse trükis paberi pealt kanga peale kuumpressimise teel. Sublimatsioontrüki eeliseks on see, et värv kandus kanga sisse ning erinevalt kiletrükist ei ole sublimatsioontrükki kangal tunda. Sublimatsioontrükki saab teha ainult sünteetilisele ja valgele kangale.

Siiditrükk

Siiditrükk

Siiditrükk sobib eelkõige suuremate tellimuste puhul. Trüki hind sõltub värvide arvust ja tellimuse mahust. Siiditrükki on üldiselt mõttekas kasutada kuni 4 erineva värviga trüki puhul.

Masintikand

Masintikand

Tikandi peamiseks eeliseks on suurim kulumiskindlus ja pesukestvus. Meie poolt kasutatavad tikkimismasinad võimaldavad tikandis kasutada kuni 9 erinevat värvitooni niite. Tulemus jääb soliidne ja sobib eelkõige ärirõivastele ja tööriietele.
See, milline trükk särgile teha, sõltub ennekõike kliendi soovist. Meie kasutame peamiselt kiletükkmeetodit, sest õhukese ja kvaliteetse kilega jääb tulemus kauem kestev ning pilt jääb väga terav. Samuti eelistavad enamus kliendid puuvillasest kangast särke.

T-särgi print nõuab kogemusi, et saavutada parim võimalik tulemus. Lisaks kogemustele on vaja kasutada ka kvaliteetseid vahendeid ja toorikuid. Meie teostame särgi trükki Itaalia kiledega ning kasutame Rolandi ja GCC seadmeid.

Trükk enda toodetele

Trükk enda toodetele

Teostame ka trükki kliendi enda rõivastele. Sisuliselt on võimalik trükkida igale kangatüübile, kuid eelnevalt oleks ikkagi hea üle küsida. Enda tootele trükkides peab arvestama, et kangas kannatakse vähemalt 130 kraadi kuumust