Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.
Garderoobinumbrid

Garderoobinumbrid

Teatrid, kinod, klubid, firmaüritused – on rohkelt kohti, kus läheb vaja sellist lihtsalt lahendust nagu garderoobinumber. Garderoobinumbrite valmistamine käib reeglina graveerimisplastikust, millele saab numbri peale graveerida. Valida saab nii värvi kui ka kujundust. Erikujulised garderoobinumbrid võivad ka sellise lihtsa asja nagu mantli äraandmine omamoodi kogemuseks muuta.
Suuremate koguste korral pakume võimalust teha garderoobinumbrid õhukesest PVC-st ja sellisel juhul kasutame stantsimist. Võimalik on aga ka garderoobinumbrite trükk ning ühekordselt kasutatavate garderoobinumbrite tellimine.

Kristallkleebised

Kristallkleebised

Heal lapsel mitu nime. Kristallkleebis on tuntud ka kui mullikleebis, 3D kleebis, läätskleebis või polüetüleenkleebis. 3-4mm paksuse kristallkleebiste valmistamine on osaliselt käsitöö. Tavaline kilekleebis kaetakse polüuretaanvaiguga, mis kuumutamisel kristalliseerub ja saavutatakse ruumiline efekt. Mullikleebis on tänu sellele võrdlemisi kulumiskindel ning ka mehaanilistele vigastustele vastupidavam, kui tavaline kleebis. Kristallkleebiseid kasutatakse rinnamärkide, nimesiltide, logomärkide ja paljude muude lahenduste tegemiseks.
Kuna mullikleebiste valmistamine nõuab tavalisest kilekleebisest rohkem käsitööd, on ka hind natuke kõrgem, kuid seda täiesti väärt. Tänu 3D efektile on lõpptulemus pilkupüüdvam ning sobib kasutamiseks nii sise- kui välitingimustes. Selleks, et kristallkleebis veelgi vingemaks muuta, võib disainis kasutada erinevaid trükivõimalusi nagu näiteks UV-trükk või fooliumtrükk.

Nimesildid ja rinnamärgid

Nimesildid ja rinnamärgid

Nimesildid leiavad laialdast kasutamist kontorikeskkonnas ja tööüritustel. Väga lihtne viis, kuidas inimesi identifitseerida ning ka rahvarohkel üritusel inimeste poole pöördumiseks õiget nime kasutada. Rinnamärkide valmistamine pakub laiemaidki kasutusvõimalusi. Nende abil saab väljendada oma kuuluvust (näiteks spordiklubi rinnamärk), neid saab kasutada promomiseks (seminari või konverentsi logo ja kujundus) või isegi pulmas (pulmaametite nagu nutipolitsei, kibekarjuja või fotokrooniku märkimiseks).
Nimesildid on reeglina plastikalusel ja pilt kantakse sellele UV trükiga, mis tagab kauakestva lahenduse. Valida võib ka graveerimisplastiku, mis lubab vajaliku info sildile graveerida. Magnetkinnitusega nimesilt on populaarne valik, kuid rinnasildi tagus võib olla ka nõelkinnitusega ning väiksemas suuruses rinnamärkidele saab valida liblikkinnituse.

Logoga rannarätikud

Logoga rannarätikud

Reklaamkingituste leidmisel on valiku tegemine keeruline. Tahaks kinkida midagi, mida kingisaaja reaalselt ka kasutaks. Mis alati kasutust leiab, on rannarätikud logoga. Kvaliteetne materjal ning korralik teostus annavad kingisaajale teada, et hindad neid kõrgelt. Rätikute suurust saab valida standardsete mõõtude hulgast. Mõned populaarsemad suurused on: 100×150 cm, 70×140 cm ja 70×180 cm.
Lisaks rätiku suurusele, värvile ja disainile saab valida ka tehnoloogilise lahenduse: ühepoolse trükiga prinditud rätik, sissekootud logoga rannarätik ning valmis rätikule tikitud logoga rätik. Valiku tegemisel tasub arvestada tellitud rätikute kogust, lõpptulemuse soovi ning ka seda, kui kiiresti rätikud kätte peaks saama. Ovisioni spetsialistid aitavad hea meelega parima lahenduse leidmisel.

Logoga porimatid ja vaibad

Logoga porimatid ja vaibad

Hea esmamulje jätmiseks ei ole kunagi liiga vara. Suur osa firmade ja klientide vahelisest suhtlusest toimub interneti kaudu, kuid endiselt on olukordi, kus klient tuleb silmast silma kohtuma. Selleks, et juba esimene samm positiivne oleks, võiks ettevõtte kontori juurde kuuluda logoga porimatt või logoga vaip. Porimatt sobib välisukse juurde ja sekretäri laua ette ning vaip võib olla osaks kabineti sisekujundusest. Logoga porimait aitab kaasa ka kontori puhtana hoidmisele: see puhastab ja kuivatab jalanõud ning mustust ei tooda enam siseruumidesse.
Vaipade trükk ja porimattide trükk on valdkond, kus me tunneme end kindlalt. Ovisioni poolt kasutatav tehnoloogia tagab detailse ning kvaliteetse prindi, mis jääb silma igaühele, kes üle vaiba jalutab.