Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Laiformaattrükk

Laiformaattrükk on digitrüki alamliik, mis lihtsustatult selgitades tähendab suuremõõdulist trükist. Tavapärasest tunduvalt suuremate mõõtmetega trükiseid võib vaja minna väga erinevates valdkondades, kuid eriti tihti reklaamimaailmas. Selle asemel, et piirduda kindla mõõduga (A1, A2, A3), võimaldab laiformaattrükk trükist teha ükskõik millises vajalikus mõõdus, sh erikujulised lahendused.

Olenevalt sellest, kas trükis paigutatakse sisse või välja, saab valida materjali, mis ka vastu peaks. Selge on see, et välioludes kasutatav trükis peab olema ilmastikukindel, pidades vastu nii tuulele, vihmale, lumele kui ka päikesevalgusele. Materjalivalik on lai: PVC-plaat, PVC-kangas, PV-kile, võrk, lõuend, tapeet, kleebis, paber jne.

Kleebised

Kleebised

Kleebised on üheks lihtsaimaks viisiks info edastamisel. Neid võib panna ükskõik millisele pinnale ning Ovisioni kvaliteetsed kleebised on alati erksate värvidega ja selgelt loetavad. Valida saab paberkleebise ja PVC ehk vinüülkleebise vahel. Viimased kestavad tänu materjali omadustele väga hästi nii sise- kui välitingimustes.

Autokleebised

Autokleebised

Parim reklaam on see, mis jääb silma võimalikult paljudele inimestele. Seetõttu on autoreklaam eriti populaarne. Oma ettevõtte promomiseks pole vaja teha muud, kui autoga lihtsalt ringi sõita! Vastavalt soovile võib sõidukile lisada firma logo, kontaktandmed või ka muu info – ükskõik, mida soovid. Autokleebiste valmistamiseks kasutame spetsiaalset kilet, mille katame omakorda laminaadiga, tagades vastupidavuse igale ilmale.
Samas ei ole autokleebised mõeldud ainult firmasõidukitele. Ka oma erasõidukit saab kaunistada mõne huvitava kleebisega. Võib öelda, et ilus kleebis on ka vargavastaseks vahendiks! Kui lihtsalt hall auto võib ülejäänud liikluse sekka sulanduda, siis hall auto valgete lumehelvestega on märksa silmatorkavam. Ovision pakub trükiseid ka mootorratastele, bussidele ning miks mitte isegi ATV-le, jalgrattale või mootorsaanile!

Krossikleebised

Krossikleebised

Kas soovid, et krossikavarustus kannaks sinu nime? Võistlusnumbrit? Sponsorite nimesid ja logosid? Lemmik jalkameeskonna sümboolikat? Kõik on võimalik!
Krossikleebis on garanteeritud variandiks, et anda oma krossikale ja muule varustusele tõeliselt unikaalne väljanägemine. Kuigi ka poes leiduvate disainilahenduste valik on ajaga üksnes suurenenud, on tegu ikkagi masstoodanguga ja kellelgi teisel on samasugune lahendus. Disainides kleebise ise või küsides nõu meie disaineritelt, on ainulaadne lahendus garanteeritud.
Krossikleebised peavad olema eriti vastupidav. Lisaks kõikuvale temperatuurile tuleb rindu pista ka vihma, pori ja päikesega. Seetõttu on krossikleebised spetsiaalsest materjalist, mis garanteerivad vastupidavuse ka kõige keerulisemates oludes.

Sildid pakenditele

Sildid pakenditele

Kleebis on äärmiselt lihtne viis, pakendi kujundus atraktiivsemaks muutmiseks või info edastamiseks. Kleebis valmistatakse digiprindi või siiditrüki abil ja trükkida saab laiale valikule materjalidele, mis tuleks valida vastavalt disainile ja pinnale, kuhu trükitakse. Valge kile sobib näiteks igat tooni aluspinnale, kuid läbipaistev kile ainult heledale. Läikiv kile sobib olukorda, kus ei pea muretsema peegelduva valguse pärast, matile kilele trükitut on aga kergem lugeda.
Digiprint on parem lahendus, kui soovid väiksemas koguses silte ning tahad kasutada rohkem kui kolme trükivärvi. Soovides vastupidavamat lahendust, saab digiprindiga trükitud kleebise ka lamineerida. Siiditrükk tuleb mängu, kui kasutad 1-3 trükivärvi ning soovid suuremat kogust. Siiditrüki värvid peavad kauem vastu ning pakuvad ka natuke rohkem võimalusi: sädelevad värvid või ärakraabitavad lahendused.