Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Tekstiilbänner kui keskkonnasõbralikum alternatiiv PVC bännerile

Alustame kõige tähtsamast – miks on riidest bänner mugavaim valik?

Üks võrdlusmoment, kus kangast bänner on PVC bännerist peajagu üle: kasutusmugavus. Kõik, kes on kasutanud PVC bännerit, on tuttavad ka selle pirtsakusega. PVC bännerid tuleb kokku rullida, sest voltimine kahjustab bänneri pinda. Neid on vaja hoiustada erilises torus ning kuna nii toru kui ka bänner ise on rasked, võib bänneri – ja veel mitme – ühest kohast teise kandmine tõeliselt tüütu olla. Lisaks on keeruline seda toru ka näiteks seljakotti panna või kandekotti mahutada.

Riidest bänner on rohkete eelistega:
• Paki kangast bänner nii väikeseks kokku kui soovid, ei ole vaja karta, et see bänneri ära rikub.
• Kui kuskile jääb volt sisse, siis pole probleemi – tekstiilbännerid on triigitavad.
• Riidest bänner on oluliselt kergem ning seetõttu on neid lihtsam kaasas kanda.
• Kui bänner on vaja saata postiga, siis tänu kergemale kaalule võidad oluliselt postikuludelt.

Aga kuidas kangast reklaam õues vastu peab?

PVC bännerid on raskemad, nii et see võib olla hea variant äärmiselt tuulistes oludes. Ja kuna tegu on plastikuga, pole vaja muretseda ekstreemsete ilmaolude pärast: lumetorm, rahe, vihm jne. Samas, kui tõenäoliselt on sul sellises olukorras vaja bännerit üles panna? Isegi kui tegu on välimessiga, siis rajuvihma ning tormituulte korral jääb see tõenäoliselt ära ning bänneri ilmakindlust ei pandagi proovile. Seega, isegi kui plaanid bännerit õues kasutada, ära muretse – telli julgelt kangast reklaam, see tuleb välioludes kenasti toime.
Ülalpool toodud eeliste tõttu on tekstiilbänner ideaalne valik, kui kavatsed bännerit kasutada tihedamalt ja eri oludes. PVC bänner on küll odav ja kiire lahendus üheks-kaheks korraks, ent tekstiilbännerid kestavad kauem, on kergemad, näevad ilusamad välja, sobivad eri oludesse ja mis eriti tähtis – aitavad keskkonda säästa. Nii nagu plastik kaob ka muudest eluvaldkondadest, hakkab see ka esitlustarvikute maailmas ajale jalgu jääma ning kangast reklaam, keskkonnasõbralik bänner tõuseb esile.

Tekstiilbänner on ilus nii päris elus kui fotodel

Kirkad värvid, kaunis disain ning tänu kanga omadustele ilus ka siseruumides, kus pole just kõige parem valgustus. Kuna kangast bänner neelab valgust oluliselt paremini, kui PVC alternatiiv, ei ole vaja muretseda imelike peegelduste (sh kaameravälk) pärast. Nii et julgusta külalisi bänneri ees või sellega koos fotosid tegema. Ilusa disainiga tekstiilbännerid on suurepäraseks taustaks ning tulemus jääb ilus. See, et valituks on osutunud keskkonnasõbralik bänner, on klientide silmis ainult boonuseks.
Võidukäik, mida tekstiilbännerid nüüd naudivad, on seotud ka uuenenud tehniliste lahendustega, mistõttu on kangast bänner kvaliteetsemalt ja lihtsamalt prinditav kui kunagi varem. Tehnoloogia, et kangast reklaam oleks veel parem, areneb jõudsalt edasi ning juba mõne aasta pärast on PVC bännerist saanud haruldus. Ole teistest sammu võrra ees ning vali juba nüüd keskkonnasõbralik bänner.

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.