Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Trükiga näomask ei kao kuhugi

Miks valida korduvkasutatavad näomaskid?

Mitmed uuringud on tõestanud, et riidest näomaskid aitavad vältida viiruste levikut. Üks lihtne liigutus näitab, et sa hoolid teistest inimestest ja eriti eesliinitöötajatest (nt teenindajad), kelle tervist aitab selline lihtne tegevus nagu maski kandmine kaitsta. Kui ei ole sellele enne mõelnud, siis riidest näomaskid kaitsevad ka külma tuule eest, suvel liigse päikese eest! Ehk et pole põhjust, miks logoga näomaskid sahtlisse unustada. Aga milline mask valida?

Tõsi, apteekidest ja poodidest võib leida karpide kaupa ühekordseid maske. Küll aga muutub nende tihe ostmine kalliks. Lisaks tähendab ühekordsete maskide kasutamine, et tekib aina rohkem prügi, mida muidu õnnestuks vältida. Korduvkasutatavad näomaskid on keskkonnasõbralikum ning odavam valik.

Korduvkasutatavad näomaskid tulevad ka suurema valikuvõimalusega. Ovision pakub võimalust tellida riidest näomaskid nii trükiga kui ka trükiga. Kui viimane variant, on valikus logoga näomaskid ja personaalse kujundusega näomask.Viimasel variandil on omakorda palju erinevaid võimalusi.

Trükiga näomask valmistatakse kas siiditrükis (kui soovid 1-2 värviga) või sublimatsioon trükis (kui soovid kasutada rohkemaid värve). Personaalse kujundusega näomask võib olla väga erineva disainiga:

·       lõbus vunts või habe

·       näita maskiga, mis spordimeeskonda fännad

·       vali muster, mis sobib su riietusega

Korduvkasutatav personaalse kujundusega näomask on kaitsev, võimaldades samas endiselt väljendada oma personaalsust ning isikupära. Hästi valitud disainiga jätab trükiga näomask ka professionaalse mulje. Korduvkasutatavad näomaskid on valmistatud tekstiilist ja on pestavad. Kindlasti tuleks maski pesta regulaarselt ja kõrgel temperatuuril.

Tavaline või logoga näomask – kasuta neid õigesti

Meie pakutavad logoga näomaskid on universaalses suuruses, mis sobivad enamikele inimestele. Selleks, et trükiga näomask oleks võimalikult efektiivne, on vaja järgida elementaarseid kandmisjuhiseid:

·       Mask peab katma nina, suu ja lõua

·       Maski eemaldamiseks kasuta elastseid kõrva taha käivaid paelu

·       Kandmise ajal ei tohi maski katsuda (sh nina/lõua sügamine)

·       Kui oled maski ära võtnud, pane see eraldi plastikkotti, kuni on võimalus mask pesumasinasse panna

·       Märjakssaanud mask vaheta välja

·       Pese maski regulaarselt (soovituslikult pärast iga kasutuskorda)

Nii et korduvkasutatavad näomaskid kaitsevad kõige eest?
Oluline on mõista seda, et riidest näomaskid ei ole isikukaitsevahendid. See tähendab, et logoga näomaskid ei filtreeri viirust, ent need takistavad piiskade liikumist, vähendab siiski viiruse levikut. Piisknakkus levib eriti kiiresti köhides ja aevastades, füüsiline tõke ehk logoga näomask aitab seda vähendada. Kui korduvkasutatavad näomaskid ja nende kandmine oleks laialt levinud harjumus, muudaks see kogu ühiskonna turvalisemaks. Muidugi, tervise hoidmiseks on vajalik ka teiste reeglite järgimine:

·       regulaarne käte pesemine

·       vajadusel käte desinfitseerimine

·       rahvarohkete sündmuste ja ürituste vältimine

·       olles haige, jää koju

Nüüd kui piirid tasapisi avanevad ja on võimalus rohkem reisida, pööra tähelepanu sellele, et reisikotis on korduvkasutatavad näomaskid, olgu need siis trükiga näomaskid või trükita. Ole kindel, et sa tead, kuidas maski kasutada. Ja muidugi, veendu selles, et sa järgid kohalikke eeskirjasid. Osades kohtades on riidest näomaskid vajalikud vaid siseruumides, teistes kohtades igal pool avalikes ruumides. Reeglid võivad ka riigisiseselt erineda, nii et pööra kindlasti tähelepanu.

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.