Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Trükiga roll-up bänner tuli selleks, et jääda

Trükiga roll-up bänner tuli selleks, et jääda

Kas on kohta, kuhu roll-upid ei sobiks?

Roll-up bänneril on mitmeid erinevaid kasutusvõimalusi. Mõned neist populaarsemad, teised haruldasemad, ent hea lahenduse leiab igaks olukorraks. Mõned populaarsemad näited, kus roll-upid on kasutust leidnud:

·       Üritustel oma toodete ja teenuste reklaamimine roll-up trükiga

·       Reklaami statsionaarselt kaubanduspinnale paigaldamine ja olulise info jagamine

·       Roll-upid kui ajutine (vahe)sein nii väliüritustele, et visuaalselt ja praktiliselt ruumi eraldada kui ka siseruumidesse

·       Taust fotode tegemiseks

Efektse disainiga roll-up trükiga on see, mis loeb

Muidugi, roll-up reklaam toimib tõeliselt hästi ainult siis, kui see ei ole kuidagi ülejala valmis visatud. Suvalise disainiga ning mittekvaliteetne roll-up trükiga bänner võib teha rohkem kahju, kui kasu. Inimesele, kes proovib just bänneri abil ettevõtte pakutavast ülevaadet saada, ei saa kätte vajalikku infot ning arvab, et ka pakutav teenus või toode on samasuguse kvaltieediga.

Seetõttu on parem võtta aega, mõelda ning investeerida sellesse, et lõpptulemus oleks perfektne. Kui sa ei ole kindel, mida bänneri disainimisel silmas pidada, võta julgelt meiega ühendust. Ovisioni meeskonnal on rohkelt kogemust nii kujundamise kui trükkimisega. Me anname endast parima, et sinu hea idee realiseeruks.

Kui soovid siiski ise katsetada või vähemalt alguses, enne meie poole pöördumist, mõned mõtted üles tähendada, siis siin on paar punkti, mida roll-up trükiga disaini loomisel silmas pidada:

·       Kasuta ainult kõrge kvaliteediga fotosid. Eriti oluline on see siis, kui soovid julgustada inimesi bänneri taustal pildistama! Pikseldatud pildiga roll-upid (kui see pole just meelega tehtud disainiotsus) jätavad äärmiselt halva mulje.

·       Paiguta ettevõtte logo ülemisse serva, sest just sinna liigub vaataja pilk esimesena

·       Valitud värvid peaksid olema teineteisele komplimendiks, mitte tekitama visuaalset konflikti või raskendama teksti lugemist.

·       Info jagamine on oluline, ent pea piiri. Roll-up reklaam ei tohi olla tekstist laotud sein, mille lugemiseks kulub kümme minutit.

 

Roll-upid on ülimalt kerged paigaldada ja liigutada

Roll-up trükiga ei vaja seinapinda, erilisi kinnitusi, lisatugesid ega mingit keerulist tehnikat, et üles panna. Kõik, mida on paigalduseks vaja, on bänneriga kaasas. Bännerid (eriti kangast bännerid) on kergekaalulised ning lihtsalt valmis sätitavad – võta endaga kaasa sinna, kuhu soovid ning roll-up reklaam on minutiga paigas. On vaja keset messi asukohta muuta? Pole mingit probleemi roll-upid kätte võtta ja uues kohas maha panna.

Kuigi sa võid ju alati enne esitlusõhtut maha istuda ja paberist postri teha, on roll-upid kauakestvad ning korduvalt kasutatavad. Kuna neid võib kasutada nii väli- kui siseoludes, ei ole vaja muretseda, et üheks messiks see sobib aga teiseks enam üldse mitte. Vali disain ja trükk, mis toimivad ning roll-up reklaam on edukalt kasutatav kümnetel ning kümnetel üritustel.

Ja kõige tähtsam – roll-upid ei aja eelarvet pauguga lõhki. Bännereid on sedavõrd erinevas suuruses ja hinnaklassis, et vahet pole, mis just sinu ettevõttele sobib, sa leiad selle kindlasti. Ning võttes arvesse bänneri eluiga, on see investeering, mis igal juhul ära tasub. On põhjus, miks roll-up trükiga bännerid on muutunud sedavõrd populaarseks – need toimivad!

Kirjutage või helistage meile ja küsige julgelt lisainfot!

Miks valida Ovision reklaamkingitused ja trükiteenused?

1
Kiire vastus päringule

Päringutele vastame reeglina paari tunni kuni ühe tööpäeva jooksul.

2
Kiired tarneajad

Valdkonna keskmisest kuni 50% kiiremad tarneajad, sest teostame kaubatarnet kesklaost iga päevaselt.

3
Kvaliteetsed lahendused

Kasutame parimaid tootmisseadmeid ja uusimaid trükimaterjale.